„Zarządzanie CSR w miejscu pracy”

Informujemy, iż Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej wraz z partnerami - Crido Taxand oraz ICAN Institute – zapraszają na bezpłatne spotkanie poświęcone najnowszym rozwiązaniom w zakresie prowadzenia działań społecznej odpowiedzialności biznesu w miejscu pracy – „Zarządzanie CSR w miejscu pracy”.
Spotkanie odbędzie się 13  grudnia br. w godzinach 11.00-13:00 w Przystani Bydgoszcz (ul. Tamka 2) a udział jest bezpłatny. Organizatorzy proszą jedynie zainteresowane osoby o potwierdzenie udziału do dnia 11 grudnia br. na adres e-mail: m.cieslak@pracodawcyrp.pl. Więcej informacji udziela Pani Marcelina Cieślak pod numerem telefonu: (22) 518 87 44.
W trakcie spotkania wysłuchać będzie można m.in. odpowiedzi na pytania: Jak firmy prowadzą i co ułatwia dialog z pracownikami? Jak firmy realizują politykę różnorodności? Jakie korzyści wynikają ze stałej komunikacji z pracownikami? Jakie rozwiązania stosują firmy w kontekście dobrych praktyk związanych z rekrutacją, zatrudnieniem, wynagrodzeniem oraz awansem? Zapraszamy.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia