Zaproszenie na Rozmowy o biznesie, 24.01.2018

Po świątecznej  przerwie serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE, które odbędzie się 24.01.2018 r. o godz. 17:00 w Fabryce Lloyda   w Bydgoszczy (ul. Fordońska 156).

Podczas spotkania będziemy dyskutować o wyzwaniach, jakie niesie rewitalizacja. Swoje doświadczenia zaprezentuje firma członkowska Les Higiena Sp. z o.o. , która zdecydowała się na renowację obiektu, wykorzystywanego kiedyś przez stoczniową firmę Lloyd Bydgoski. O uwarunkowaniach tej inwestycji opowie nam Łukasz Gliński prezes zarządu Les Higiena Sp. z oo. Nie zabraknie też spostrzeżeń  wynikających służb publicznych, bowiem w dyskusji weźmie udział Sławomir Marcysiak Miejski Konserwator Zabytków w Bydgoszczy.  Ponadto będziemy mogli podyskutować o tym, jak tego typu inwestycje wpływają na promocję miasta – bowiem w spotkaniu weźmie udział Kinga Puchowska Koordynator Szlaku Wody Przemysłu i Rzemiosła TeH2O.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw i ich partnerom biznesowym (chcącym poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do 18.01.2018 r. za pośrednictwem platformy elektronicznej dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw dostępnej pod adresem www.pracodawcy.info.pl. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Spotkanie jest częścią konsultacji społecznych prowadzonych w dniu 24.01.2018r.  przez Les Higiena Sp. z o.o. w celu poznania opinii o możliwym zagospodarowaniu remontowanego budynku. Więcej informacji o budynku i konsultacjach można znaleźć tutaj: https://www.leshigiena.pl/fabryka-lloyda/drzwi-otwarte

 

AGENDA Rozmowy o biznesie 24.01.2018

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia
FacebookTab