Zaproszenie na Rozmowy o Biznesie, 23.10.2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu networkingowym Pracodawców Pomorza i Kujaw z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE, które odbędzie się 23.10.2018 r. o godz. 17:30 w Galerii Wnętrz ARKADA - PROJEKT 40 BISTRO (ul. Fordońska 40 w Bydgoszczy).
Podczas spotkania będziemy dyskutować o tym, dlaczego warto dbać o nasz profesjonalny wizerunek w biznesie. I nie chodzi tu tylko wygląd zewnętrzny. Co trzeba zrobić, żeby nasz osobisty wizerunek był wyraźny, spójny i tworzył taką markę, z którą ludzie chcą pracować? Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym. Jeśli chcemy rozwijać nasze firmy, to budowanie swojego wizerunku, marki osobistej, musimy wpleść w strategię biznesową. Zapraszamy na spotkanie, które pomoże uczestnikom przeanalizować najważniejsze czynniki wizerunku osobistego i zainspiruje do pozytywnych zmian.
Gośćmi specjalnymi będą: Wiesław Olszewski (Konsul Honorowy Republiki Słowackiej, Rektor Wyższej Szkoły Gospodarki) oraz Aleksandra Rudzka (Właścicielka Centrum Medycznego Clinic Derm).

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw oraz zaproszonym przez nich partnerom biznesowym, którzy pragną poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Moderatorem spotkania będzie Małgorzata Pelc (prezes zarządu Agencji Marketingowej TANDEM).

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 19.10.2018r. za pośrednictwem platformy członkowskiej Pracodawców Pomorza i Kujaw. Ilość uczestników jest ograniczona, więc o udziale decyduje kolejność zgłoszenia!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia