Zaproszenie na Rozmowy o Biznesie, 21.06.2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu networkingowym Pracodawców Pomorza i Kujaw z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE, które odbędzie się 21.06.2018 ro godz. 18:00 w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości KPFP (ul. Gimnazjalna 2a w Bydgoszczy). Tym razem dyskusja skupi się na  źródłach finansowania firmy.  Dotacja czy pożyczka? To pytanie, nad którym zastanawia się wielu przedsiębiorców! Swoimi  doświadczeniami podzielą się: Agnieszka Wasita  Prezes Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o.  oraz Sebastian Lewandowski  Właściciel Firmy MDS.

Po krótkiej dyskusji na temat możliwości finansowania rozwoju firmy zapraszamy na spotkanie sprzyjające poznaniu nowych osób i integracji. A to wszystko wydarzy się we wspaniałym otoczeniu Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości, gdzie zaplanowaliśmy plenerowe party. Zapraszamy!

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw i ich partnerom biznesowym (chcącym poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie). Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 18.06.2018r. za pośrednictwem
platformy członkowskiej Pracodawców Pomorza i Kujaw. Ilość uczestników jest ograniczona, więc o udziale decyduje kolejność zgłoszenia!

Organizację Rozmów o biznesie wspiera Województwo Kujawsko-Pomorskie:

 

Pracodawcy Pomorza i Kujaw

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia