Zaproszenie na Rozmowy o Biznesie, 14.03.2019

Serdecznie zapraszamy na 42. spotkanie networkingowe Pracodawców Pomorza i Kujaw z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE. Spotykamy się w dniu 14.03.2019 o godz. 17.30 w ProNatura Sp. z o.o. (ul. Ernsta Petersona 22 w Bydgoszczy).
Naszymi gośćmi specjalnymi będą: Piotr Kurek kierownik biura promocji i komunikacji społecznej Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o. o. oraz Sławomir Piotrowski inicjator nieformalnej grupy "SŁAWEK & PRZYJACIELE". Będziemy rozmawiać o dobrych praktykach proekologicznych, które pozwalają firmom wdrażać ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. Oprócz moderowanej dyskusji będziemy mieć możliwość obserwacji nowoczesnej instalacji służącej do realizacji procesu termicznego przekształcania odpadów. Zapraszamy!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Moderatorem spotkania będzie Małgorzata Pelc prezes zarządu Agencji Marketingowej TANDEM. Prosimy o obowiązkowe zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 08.03.2019r. za pośrednictwem platformy członkowskiej Pracodawców Pomorza i Kujaw. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

ROZMOWY O BIZNESIE - SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia