Zaproszenie na Rozmowy o Biznesie, 12.02.2019

Serdecznie zapraszamy na 41. spotkanie networkingowe Pracodawców Pomorza i Kujaw z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE. Spotykamy się w Przystani Bydgoszcz w dniu 12.02.2019 o godz. 17.30 (ul. Tamka 2, Wyspa Młyńska w Bydgoszczy).

Tym razem będziemy mieli okazję do poznania doświadczeń firmy Drozapol – Profil S.A.  Prezes zarządu tej spółkiWojciech Rybka – wyjaśni nam jak przetrwać 25 lat w polskim biznesie. Będzie to dobry wstęp do poznania innych uczestników spotkania i rozmów biznesowych. Zapraszamy!

Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw oraz zaproszonym przez nich partnerom biznesowym, którzy pragną poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Moderatorami spotkania będą Małgorzata Pelc prezes zarządu Agencji Marketingowej TANDEM oraz Marcin Szymański wspólnik Grupy Szkoleniowo - Doradczej FALCO.
Prosimy o obowiązkowe zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 07.02.2019r. za pośrednictwem platformy członkowskiej Pracodawców Pomorza i Kujaw. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

ROZMOWY O BIZNESIE - SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia