Zaproszenie na debatę branży medycznej i uzdrowiskowej

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają na debatę: "Branża medyczna i uzdrowiskowa w gospodarce regionu kujawsko-pomorskiego - najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorców".  W debacie wezmą udział przedsiębiorcy, naukowcy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu. Spotkanie odbędzie się 16 października 2014 r. o godz. 12:00 w Business Link przy ul. Łokietka 5 w Toruniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 13.10.2014r. mailem: lopatto@pracodawcy.info.pl, lub telefonicznie: 887 788 688.
W spotkaniu wezmą udział przedsiębiorcy, naukowcy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu. Wymiana poglądów ma na celu wzrost udziału regionalnych przedsiębiorców w dialogu społecznym. Dzięki branżowej dyskusji poznamy oczekiwania biznesowe i trendy w rozwoju branż narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Pozwoli to na wypracowanie stanowiska, które będzie przedstawione w instytucjach dialogu społecznego, a także zaprezentowane dla zainteresowanych w internecie.
Celem cyklu debat branżowych jest omówienie aktualnego stanu branży i dyskusja na temat możliwości rozwoju. Informacje wynikające ze spotkań mają posłużyć naszym pracom w zespołach eksperckich, komitecie monitorującym, komisji dialogu społecznego. Z każdego spotkania (odbyła się już debata o branży IT i telekomunikacyjnej) powstanie krótki raport przygotowany przez eksperta - naukowca.
Program spotkań (moderator Maciej Grześkowiak):
1. Przywitanie gości.
2. Prezentacja potencjału gospodarczego, innowacyjnego oraz trendów w rozwoju branży w regionie (dr Tomasz Komendziński (UMK)).
3. Branża z punktu widzenia reprezentanta przedsiębiorców (lek. med. Henryk Kuliński właściciel Domu Opieki Złota Jesień).
4. Dyskusja moderowana z udziałem panelu eksperckiego i przybyłych gości.
5. Lunch.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia