Zabawa i rywalizacja – czyli Ster Na Bydgoszcz 2018 w wykonaniu Pracodawców Pomorza i Kujaw!

Jak co roku Pracodawcy Pomorza i Kujaw wzięli udział w Sterze na Bydgoszcz. Nasze drużyny nie przestraszyły się deszczu i z uśmiechami na twarzach popłynęły w wyścigu Smoczych Łodzi i w Wielkim Wyścigu Butelkowym. Dziękujemy za wspólną, dobrą zabawę i niesłabnącego ducha walki!
W wyścigu Smoczych Łodzi zajęliśmy 5 miejsce. Reprezentację Pracodawców Pomorza i Kujaw stworzyły firmy: JS Druk, Kantata Sp. z o.o., Grupa Doradczo-Szkoleniowa FALCO, PW Lifts (Podnośniki.pl), Grupa Nowak Sp. z o.o. Sp. K., biuro Pracodawców Pomorza i Kujaw. Serdeczne gratulacje składamy zwycięskiej Drużynie Rodźko!

Pracodawcy Pomorza i Kujaw
Wielki Wyścig Butelkowy również zakończył się zdobyciem 5 miejsca. Łódź została własnoręcznie zbudowana z butelek plastikowych. Gorące podziękowania składamy naszemu głównemu konstruktorowi – Łukaszowi Glińskiemu z Les Higiena Sp. z o.o. Wizerunek „straży pożarnej” (symbolizującej gaszenie pożarów naszych przedsiębiorców) został wyprodukowany w JS Druk – za co również bardzo dziękujemy. Uczestnikami Wielkiego Wyścigu Butelkowego byli przedstawiciele firm: Les Higiena Sp. z o.o., Kantata Sp. z o.o., JS Druk, Mediart – Agencja Interaktywna. Pierwsze miejsce w wyścigu zajęła ProNatura Sp. z o.o. – gratulujemy!!

Pracodawcy Pomorza i Kujaw
Do zobaczenia za rok!

GALERIA ZDJĘĆ – STER NA BYDGOSZCZ 2018

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia