Z Politechem o wyzwaniach polskiego eksportera

Pracodawcy Pomorza i Kujaw kontynuują cykl spotkań networkingowych dla przedsiębiorców. ROZMOWY O BIZNESIE służą wymianie opinii i dobrych praktyk dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej i otoczenia przedsiębiorstw. Zapraszamy na szóste spotkanie z cyklu, tym razem na temat: „Wyzwania polskiego eksportera”. Gośćmi specjalnymbędą przedstawiciele firmy POLITECH Sp. z o.o. : Wiesława i Jan Nawroccy (Zarząd Spółki) oraz Magdalena Nawrocka (Kierownik Techniczno-Handlowy). Spotkanie rozpocznie się w dniu 25.11.2014r. o godz. 18.00 w Przystani Bydgoszcz przy ul. Tamka 2 na Wyspie Młyńskiej. Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 21.11.2014r. do godz. 16.00 na adres biuro@pracodawcy.info.pl ze względu na ograniczona ilość miejsc.
Podczas kolejnego spotkania networkingowego uczestnicy  podzielą się doświadczeniami związanymi z poszukiwaniem klientów na rynkach zagranicznych i konkurowaniem innowacyjnością. Dobre praktyki w tym zakresie przybliżą założyciele firmy POLITECH Sp. z o.o., którzy z lokalnej firmy dostarczają opakowania dla branży kosmetycznej w skali całego świata. Kierownictwo spółki podzieli się informacjami o trudnym początku  wejścia na rynek międzynarodowy i kluczowych problemach eksporterów. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do wymiany dobrych praktyk biznesowych w obszarze  międzynarodowej wymiany handlowej opierającej się o wprowadzane innowacje. Będzie też z pewnością wysłuchać najnowszych informacji przedstawicieli firmy z udziału w targach Luxe Pack Monaco (relacja w linku).
Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw oraz zaproszonym przez nich partnerom  biznesowym, którzy chcą poznać naszą organizację.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia