Złota Setka Pomorza i Kujaw 2018

Pracodawcy Pomorza i Kujaw objęli patronatem ranking “Złota Setka Pomorza i Kujaw 2018” organizowany przez “Gazetę Pomorską”. “ To ważne podsumowanie aktywności gospodarczej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z regionu Kujaw i Pomorza. Do rankingu co roku zgłasza się ponad 100 różnych firm. Oceniane są między innymi pod kątem wyników finansowych, ale również innowacyjności. Celem “Złotej Setki Pomorza i Kujaw” jest promowanie dobrych praktyk wśród przedsiębiorców oraz samorządów terytorialnych.

Kapitułę rankingu stanowią: Alicja Polewska (zastępca redaktora naczelnego „Gazety Pomorskiej”), Krzysztof Matela (wiceprezes zarządu Business Centre Club, kanclerz Loży Bydgoskiej), Mirosław Ślachciak (prezes Pracodawców Pomorza i Kujaw), Zbigniew Ostrowski (wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego), a także przedstawiciel partnera naukowego rankingu - Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - prof. Marek Macko (prorektor ds. rozwoju i współpracy uczelni).
Udział w “Złotej Setce” jest bezpłatny.  Liderzy zostaną uhonorowani 17 czerwca 2019r. podczas uroczystej gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Zachęcamy firmy członkowskie Pracodawców Pomorza i Kujaw do wzięcia udziału w rankingu. W tym celu należy wypełnić do 5 kwietnia 2019r.

TU WIĘCEJ O RANKINGU!

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia