Życzenia świateczne i noworoczne

 

 Pracodawcy Pomorza i Kujaw życzą swoim członkom i sympatykom, aby nadchodzące Śwęta Bożego Narodzenia były pełne ciepła, odpoczynku i radosci. Niech nadchodzący Nowy Rok będzie wypełniony pomyślnością w każdym dniu!

 

 

 

W tym przedświatecznym czasie nie zapominamy o spotkaniu w gronie Przyjaciół. Za nami radycyjne Spotkanie Wigilijne Biznesu Kujawsko-Pomorskiego, które od wieu lat organizujemy wspólnie z Izbą Przemysłowo Handlową Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Pomorsko - Kujawską Izbą Budownictwa. Dziękujemy naszym członkom i sympatykom za tak liczny udział.

Święta Bożego Narodzenia co roku otaczają nas magiczną aurą.Przekazaliśmy sobie życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem, bo to czas pokoju i jedności. Nie zapominajmy o tym w codziennych relacjach biznesowych, w kolejnych dniach i miesiącach naszych wspólnych działań. To bardzo ważne dla stabilności biznesu, dla naszego rozwoju.

Prezes Mirosław Ślachciak powidział na spotkaniu : "Ten świąteczny czas, pozwoli nam lekko zwolnić tempo życia i zastanowić nad planami na przyszłość. Życzę więc Wszystkim by nadchodzący rok był pełen dobrych decyzji, aby był czasem spokoju i rozwoju!".

Dziękujemy  przedsiębiorcom i wszystkim osobom działającym w ich otoczeniu za zaangażowanie, za chęć dialogu. Potrafimy działać razem. Potrafimy rozmawiać i budować relacje. To niezwykle cenne dla naszego rozwoju. A nasze grudniowe spotkanie jest wyrazem chęci dalszej dobrej wspólpracy.

Dziękujemy!

 

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia
FacebookTab