WSG współpracuje z Maastricht School of Managment

Zrzeszona w Pracodawcach Pomorza i Kujaw Wyższa Szkoła Gospodarki podpisała umowę partnerską z Maastricht School of Management (MSM) dotycząca realizacji studiów Executive MBA w Bydgoszczy. Tym samym zainaugurowano działalność Szkoły Biznesu WSG.W uroczystości udział wziął m.in.: Ambasador Królestwa Holandii, J. E. Mr. Paul Bekkers.  Maastricht School of Management reprezentowali prof. Wim A. Naudé  Dziekan MSM, prof. Aad van Mourik - Dyrektor ds. Kształcenia MSM. MSM i WSG podejmując współpracę i realizując studia Executive MBA finalizują tym samym 5 lat współpracy pomiędzy uczelniami na różnych płaszczyznach naukowych.
Maastricht School of Management jest jedną z najstarszych oraz najbardziej umiędzynarodowionych holenderskich szkół wyższych kształcących w zakresie zarządzania. Jej pierwszy program MBA został wprowadzony do oferty w 1983 roku i począwszy od końca lat 90 uczelnia systematycznie zwiększała liczbę swoich programów, obejmując swoim zasięgiem nie tylko Europę, ale także Amerykę i kraje azjatyckie. Dyplom MBA MSM jest akredytowany przez najważniejsze międzynarodowe instytucje akredytacyjne takie jak AMBA, IACBE, ACBSP. O jakości kształcenia zaświadczają absolwenci, piastujący wysokie stanowiska w takich firmach jak Philips, Goodyear, Daimler Chrysler i Siemens.

Program Executive MBA, prowadzony przez Maastricht School of Management, wyznacza standardy w zarządzaniu w zakresie wiedzy i praktyki poprzez nauczanie i rozumienie teorii administracji w biznesie w oparciu o badania empiryczne. Program realizowany w okresie 24 miesięcy

Szczegóły dotyczące programu MBA z Maastricht School of Management dostępne są na http://www.podyplomowe.wsg.byd.pl.
Obejrzyj film w profilu Pracodawców Pomorza i Kujaw na facebooku.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia