Witamy nowe firmy

Trzy kolejne firmy zdecydowały się na istotny krok w drodze rozwoju przedsiębiorstwa – dołączyły do Pracodawców Pomorza i Kujaw. Prezentujemy poniżej ich profile. Witamy w Związku Pracodawców.

- Zakład Inżynierii Przemysłowej Wojciech Kminikowski  - Właściciel - Wojciech Kminikowski

www.zip.ngb.pl

Zakład Inżynierii Przemysłowej Wojciech Kminikowski działa na terenie całego kraju realizując specjalistyczne zadania diagnostyki drganiowej, badań nieniszczących, przygotowania, nadzoru i realizacji remontów oraz doradztwa technicznego. Zakład dysponuje wysoko kwalifikowaną kadrą inżynierską legitymującą się wieloletnią praktyką w przemyśle oraz wysokiej jakości sprzętem pomiarowym. Polem działania Zakładu Inżynierii Przemysłowej są firmy branży chemicznej, cementowej, wydobywczej, energetyki i ciepłownictwa, a także wytwórnie mas bitumicznych i cukrownie.

Zakład Inżynierii Przemysłowej Wojciech Kminikowski świadczy profesjonalne usługi w zakresie:

- serwis i napraw maszyn i urządzeń,

- diagnostyka drganiowa maszyn i urządzeń przemysłowych,

- precyzyjne laserowe pozycjonowanie maszyn,

- wyrównoważanie wirników w miejscu zainstalowania,

- serwis diagnostyczny maszyn i urządzeń klienta,

- badania nieniszczące spoin: VT, PT, UT, pomiar grubości,

- kompleksowe remonty maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych,

- serwis i naprawa hydrauliki siłowej,

- doradztwo techniczne i inżynierskie wsparcie decyzyjne.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z. – Dyrektor - Adam Skowroński

www.przytezni.pl

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu prowadzi swoją działalność od ponad 60 lat. Obiekt położony jest w samym środku Parku Solankowego z widokiem na Tężnie Solankową. Niezwykle dynamiczny rozwój sprawia, że są jednym z najlepiej rozwijających się ośrodków rehabilitacyjnych na Kujawach.

Nowoczesna i doskonale wyposażona baza zabiegowa sprawia, że zakres świadczonych usług dalece wybiega ponad standardowe.

Ośrodek specjalizuje się w leczeniu różnorodnych schorzeń: kardiologicznych, ortopedycznych, neurologicznych, zespołów bólowych kręgosłupa itd. O kuracjuszy każdego dnia dba doświadczony i wykwalifikowany personel.

O dobre samopoczucie oraz poprawę stanu zdrowia gości każdego dnia dba wykwalifikowany personel przy udziale szerokiej gamy zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej. Atutem sanatorium jest nowoczesna baza zabiegowa, która w całości znajduje się w obiektach sanatoryjnych wzajemnie połączonych, co daje dodatkowy komfort pobytu, bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz.

Mając na celu stałe umacnianie pozycji na rynku, Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z. wdrożyło i stosuje w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego Zintegrowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009 oraz system HACCP zgodny z siedmioma zasadami określonymi w Codex Alimentarius.

 - Wytwórnia Materiałów Budowalnych Tele-Strop-System Grzegorz Radzikowski – Właściciel - Grzegorz Radzikowski

www.telestrop.pl
Wytwórnia Materiałów Budowlanych Tele-Strop-System Grzegorz Radzikowski to firma rodzinna działająca w branży budowlanej od 1982r. Zajmuje się produkcją stropów gęsto-żebrowych Teriva, RG-23 (typ Baumat), pustaków ściennych, bloczków fundamentowych, systemów kominowych, wentylacyjnych oraz betonu towarowego różnych klas.

We wszystkich procesach produkcyjnych korzystają z najlepszych surowców spełniających wymogi PN/EN co gwarantuje uzyskanie produktów dobrej jakości. W produkcji stropów gęsto-żebrowych posiadają certyfikat uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa, wydany przez CEBET W-wa. Ponadto świadczą usługi transportowe własnymi pojazdami samowyładowczymi.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia