Szkolenie "NOWOCZESNE NARZĘDZIA HR"

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają do wzięcia udziału w warsztacie szkoleniowym:

 

NOWOCZESNE NARZĘDZIA HR

Jakie są nowe trendy w organizacji działu HR i wyzwania w tym obszarze? Jakie są nowoczesne narzędzia usprawniające pracę tego obszaru? Odpowiedzi na powyższe pytanie wskażą trenerzy na czwartym warsztacie szkoleniowym w ramach cyklu szkoleniowego AKADEMIA HR.

ADRESACI SZKOLENIA: szkolenie skierowane jest do:

a)       osób zarządzających w obszarze HR,

b)       osób pracujących na stanowiskach specjalistycznych oraz HR Biznes Partnerzy,

c)       osób przygotowywanych do objęcia stanowiska zarządzającego w obszarze HR,

d)       wszystkie osób zainteresowanych rozwojem osobistym w obszarze HR.

Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Podczas szkolenia wykorzystujemy GRĘ SYMULACYJNĄ, dzięki czemu uczestnicy będą doświadczali omawianych procesów na bezpiecznym gruncie. Po zakończeniu gry grupa szkoleniowa wspólnie omówi wnioski i przełoży je na codzienną pracę. Przed warsztatem szkoleniowym do uczestników zostanie wysłana ankieta badająca potrzeby szkoleniowe tak, aby w jak największym stopniu sprostać Państwa oczekiwaniom.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W WARSZTACIE SZKOLENIOWYM:

a)     poznanie nowoczesnych narzędzi, które usprawnią pracę HR

b)    zdobycie wiedzy na temat nowych trendów rozwojowych w obszarze HR.

 

Szkolenie poprowadzą: Marlena Adamska- specjalista w zakresie zarządzania ludźmi w organizacji: trener i konsultant biznesu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na wysokich stanowiskach menedżerskich w obszarze polityki personalnej w polskich firmach.  Realizuje usługi szkoleniowe, doradcze i audytoryjne. Zajmuje się również rozwiązaniami systemowymi dla HR. W ramach działalności naukowej prowadzi wykłady na Wyższej szkole Bankowej  w Toruniu i w Bydgoszczy, na wydziale Zarządzania (w tym MBA) oraz Agnieszka Konicz- Psycholog, HR Biznes Partner. Ukończyła studia podyplomowe HR Manager oraz kurs umiejętności trenerskich. Od kilku lat związana z branżą HR. Zajmuje się wszelkimi zagadnieniami związanymi z pracownikiem w organizacji. Trener umiejętności miękkich- prowadzi szkolenia o szerokiej tematyce począwszy od budowania zespołu po kompetencje menadżerskie. Obecnie zawodowo pracuje jako konsultant w zakresie systemów motywacyjnych, wynagrodzeń, ocen pracowniczych, wartościowania stanowisk.

 

Termin szkolenia: 13.06.2017 roku, godz. 8.30-14.30
Miejsce szkolenia
: Bydgoszcz (o dokładnym miejscu szkolenia powiadomimy w późniejszym terminie).

Koszt uczestnictwa w szkoleniu jednej osoby:

a) dla firm członkowskich: 440zł+ VAT,

b) dla pozostałych firm: 550zł + VAT.

Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury VAT wystawionej po udziale w szkoleniu.

 

W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu proszę o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem na adres filarecka@pracodawcy.info.pl do dnia 09.06.2017r.

 

Oferta szkolenia

Program

Formularz zgłoszeniowy

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia
FacebookTab