Szkolenia: MARKETING NA FB - 10.07.2018 / REKLAMA NA FB - 11.07.2018

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniach: MARKETING NA FACEBOOKU – OD POSTÓW PO REKLAMY - Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie Facebook. Reguły, które obowiązywały rok temu, dziś są już przestarzałe. Pojawiają się zmiany w algorytmach, nowe formaty reklamowe. Wiedzę z tego zakresu trzeba więc aktualizować. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak zaplanować swoja obecność na Facebooku, prowadzić efektywną komunikację oraz skutecznie się reklamować nawet przy niskim budżecie. REKLAMA NA FACEBOOKU - Facebook daje możliwość korzystania z wielu rodzajów kampanii i reklam – które wybrać i dlaczego? Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak działa reklama na Facebooku, poznają zaawansowane metody kierowania reklam, nauczą się tworzyć i optymalizować kampanie, poznają podstawowe i zaawansowane opcje remarketingu na Facebooku.
SZKOLENIA POPROWADZI ARTUR JABŁOŃSKI - specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie dla małych, średnich i dużych firm. Szkoli i doradza w temacie szeroko pojętego e-marketingu: płatnej reklamy na Facebooku, działań w mediach społecznościowych, content marketingu czy copywritingu. Często występuje na konferencjach branżowych, takich jak: Kongres Online Marketing czy Content Marketing Manager, na których zdobył pierwsze miejsce spośród wszystkich prelegentów. Prowadzi zajęcia na kilku uczelniach i szkołach wyższych (m. in. UMK w Toruniu, Politechnika Białostocka, WSB). Od 5 lat prowadzi bloga, na którym pisze o wykorzystywaniu konkretnych narzędzi przy e-marketingu. Blog pojawia się w zestawieniu najlepszych polskich blogów marketingowych i czyta go miesięcznie około 25 000 osób.
Terminy szkoleń:
MARKETING na Facebooku - 10.07.2018 r., godz. 9.00-16.00
REKLAMA na Facebooku - 11.07.2018 r., godz. 9.00-15.30
Miejsce szkoleń: Bydgoszcz, Gdańska 163 (Zawisza)
Koszt uczestnictwa w szkoleniu jednej osoby:
a) dla firm członkowskich: 440 zł + VAT,
b) dla pozostałych firm: 550 zł + VAT
W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu proszę o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem na adres szkolenia@pracodawcy.info.pl do dnia 01.06.2018 r.
Z UWAGI NA WARSZTATOWY CHARAKTER SZKOLENIA PROSIMY UCZESTNIKÓW O PRZYBYCIE NA SZKOLENIE Z WŁASNYM LAPTOPEM.

MARKETING NA FB 10.07.2018 - OFERTA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY MARKETING NA FB 10.07.2018
REKLAMA NA FB 11.07.2018 - OFERTA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY REKLAMA NA FB 11.07.2018

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia