Szkolenia bhp dla pracodawców

Z przyjemnością informujemy, że „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców podpisał z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych umowę na realizację szkoleń okresowych z zakresu bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, realizowanych zgodnie z obowiązującymi wymogami Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. o szkoleniu w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy ( Dz. U. z 2004r nr 180 poz. 1860 ze zm.). Przypominamy o obowiązku odnawiania tego rodzaju szkoleń co 5 lat wynikającym z powyższego dokumentu.Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Spotkania w wymiarze szesnastu godzin (dwa dni szkoleniowe) realizowane będą  do końca bieżącego roku. Zorganizowanych zostanie dwadzieścia pięć edycji, w których zaplanowano udział łącznie 625 osób.

Oferta skierowana jest  w szczególności do pracodawców z sektora MŚP (m.in. branże przetwórstwa przemysłowego, handlu hurtowego i detalicznego, naprawy pojazdów samochodowych i motocykli, opieki zdrowotnej, pomocy społecznej, budownictwie i transporcie). Podmioty z innych branż również mogą uczestniczyć w szkoleniach.

We wrześniu szkolenia odbędą się w następujących dniach: 16-17, 18-19, 23-24, 25-26. Obecnie jesteśmy w trakcie ustalania terminów spotkań na kolejne miesiące, o których na bieżąco będziemy informowali. Istnieje możliwość zgłaszania kilku osób z jednego przedsiębiorstwa, a jeżeli skompletują Państwo grupę dwudziestu pięciu osób jesteśmy skłonni zorganizować szkolenie w siedzibie firmy.

Docelowo, wszystkie spotkania odbędą się w Bydgoszczy. O miejscu będziemy informowali przy potwierdzeniu uczestnictwa na trzy dni przed planowanym terminem szkolenia. W tym miejscu mogą się Państwo zapoznać z pełną ofertą.

Celem zgłoszenia na szkolenie proszę o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem na numer: 52 58 59 161 lub skanu e-mailem na adres: filarecka@pracodawcy.info.pl,  ze wskazaniem daty spotkania najpóźniej na cztery dni przed wybranym terminem.

O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia