Spotkanie dotyczące inwestycji i zamówień publicznych w województwie kujawsko-pomorskim -13.06.2017 r.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw oraz Pomorsko – Kujawska Izba Budownictwa - wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz Izbą Przemysłowo – Handlową w Toruniu  i Izbą Przemysłowo – Handlową Województwa Kujawsko - Pomorskiego zapraszają przedsiębiorców na spotkanie dotyczące zamówień publicznych i inwestycji planowanych w latach 2017-2020 na terenie województwa kujawsko – pomorskiego - oczekiwania a rzeczywistość.

Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z planami inwestycyjnymi jednostek podległych Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które będą finansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020. Omówione zostaną również praktyki stosowania zamówień publicznych po zmianie ustawy Prawo zamówień publicznych (zmiany wprowadzone ustawą z dnia 22.06.2016 r.)

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 czerwca 2017r. o godz. 13.00 w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, Plac Teatralny 2 (patio I. piętro).

Rejestracja osób zainteresowanych udziałem w ww. spotkaniu prowadzona jest w biurze Pomorsko – Kujawskiej Izby Budownictwa (tel. 52-584-30-00 e-mail: biuro@pkib.pl). Zgłoszenia należy dokonać do dnia 10 czerwca 2017r.

Szczegółowy program spotkania

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia