Social Media Marketing - szkolenie z Arturem Jabłońskim

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu SOCIAL MEDIA MARKETING.

Media społecznościowe (social media) w ostatnim czasie odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych wielu firm ze względu na fakt, że są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy mają dostęp do internetu. Social media marketing umożliwia bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, a dodatkowo obniża koszty działań marketingowych. Głównym celem działań z zakresu social media marketing nie jest efekt sprzedażowy, ale budowanie wizerunku marki. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak wykorzystywać media społecznościowe w celu pozyskania nowych klientów i zbudowania własnej silnej marki. Podpowiemy, w jaki sposób określić cele reklamowe i stworzyć skuteczną kampanię reklamową wykorzystując możliwości jakie daje internet.

Szkolenie poprowadzi Artur Jabłoński, który specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie dla małych, średnich i dużych firm. Szkoli i doradza w temacie szeroko pojętego e-marketingu: płatnej reklamy na Facebooku, działań w mediach społecznościowych, content marketingu czy copywritingu. Często występuje na konferencjach branżowych, takich jak: Kongres Online Marketing czy Content Marketing Manager, na których zdobył pierwsze miejsce spośród wszystkich prelegentów. Prowadzi zajęcia na kilku uczelniach i szkołach wyższych (m. in. UMK w Toruniu, Politechnika Białostocka, WSB). Od 5 lat prowadzi Bloga, na którym pisze o wykorzystywaniu konkretnych narzędzi przy e-marketingu. Blog pojawia się w zestawieniu najlepszych polskich blogów marketingowych i czyta go miesięcznie około 25 000 osób.

Artur Jabłoński_foto

źródło fot: www.arturjablonski.com

Termin szkolenia: 

23.03.2018 r., godz. 9.00-16.00  (brak wolnych miejsc!)

28.05.2018 r., godz. 9.00-16.00

Miejsce szkolenia: Bydgoszcz, Gdańska 163 (Hotel Zawisza)

Koszt uczestnictwa w szkoleniu jednej osoby:

a) dla firm członkowskich: 440 zł + VAT,
b) dla pozostałych firm: 550 zł + VAT.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu proszę o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem na adres szkolenia@pracodawcy.info.pl do dnia 04.05.2018 r. 

 

OFERTA SZKOLENIOWA SOCIAL MEDIA MARKETING

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY SOCIAL MEDIA MARKETING

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia