Rozmowy o biznesie z JS DRUK - 20.06.2017 r.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają na kolejne spotkanie networkingowe z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE, które odbędzie się 20.06.2017 r. o godz. 18:00 w firmie członkowskiej Pracodawców Pomorza i Kujaw – JS DRUK (ul. Grunwaldzka 207, Bydgoszcz - wjazd od ul. Zielonej).

Właściciele JS DRUK – Stefan Sadka i Mirosław Jendruszewski zaprezentują nam innowacyjne rozwiązania w poligrafii. Opowiedzą jak z zawodu zrobili dobrze prosperujący biznes. Przekonamy się też, iż dbają o nowoczesny park maszynowy tak samo, jak o relacje ze swoim otoczeniem. W gościnnej przestrzeni JS DRUK będziemy mieć okazję do wzmocnienia relacji biznesowych podczas integracyjnego pikniku. Zalecamy więc zadbanie o swobodny strój i sporą ilość wizytówek!

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw i ich partnerom biznesowym (chcącym poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do 16.06.2017 r. za pośrednictwem platformy elektronicznej dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw pod adresem www.pracodawcy.info.pl. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

AGENDA

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia