Rozmowy o biznesie - skuteczne poszukiwanie innowacji

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają na piąte spotkanie networkingowe z cyklu „Rozmowy o biznesie” - Skuteczne poszukiwanie innowacji. Gośćmi specjalnymi będą: Agnieszka i Przemysław Gralakowie właściciele firmy CAMSAT oraz Krzysztof Wojciechowski członek zarządu GRADOS Sp. z o.o. Podczas kolejnego spotkania networkingowego uczestnicy  podzielą się doświadczeniami związanymi ze współpracą ze sferą naukową i własnymi pracami badawczo-rozwojowymi. Poznamy wspólne elementy i różnice we  wprowadzaniu innowacji z wykorzystaniem wiedzy naukowej w realiach małej i dużej firmy. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do wymiany dobrych praktyk biznesowych w zakresie wdrażania przedsięwzięć innowacyjnych.

Moderatorami spotkania networkingowego będą Małgorzata Pelc właścicielka Agencji Marketingowej TANDEM (konsultant, trener, doświadczony praktyk w zakresie realizacji strategii marketingowych, kształtowania wizerunku i zarządzania sytuacjami kryzysowym) oraz Marcin Szymański wspólnik Grupy Doradczo-Szkoleniowej FALCO (konsultant i trener z zakresu zarządzania jakością, produktywnością i bezpieczeństwem zdrowotnym).

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw oraz zaproszonym przez nich partnerom biznesowym, którzy chcą poznać naszą organizację.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia
24 października  2014 do godziny 16:00 na adres biuro@pracodawcy.info.pl
Termin spotkania 28 października, miejsce - Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2 Wyspa Młyńska. Czas: 17.00-19.00
Plik komunikatu

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia