Rozmowy o biznesie- 23.06.2015 r.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw w ramach cyklu ROZMOWY O BIZNESIE zapraszają na kolejne spotkanie na temat „Pasja w parze z biznesem”.

Tym razem postaramy się pokazać, że można i warto łączyć hobby z rozwijaniem firmy, a nawet na swoich pasjach zarabiać.

Naszymi gośćmi specjalnymi będą Józef Sarnecki właściciel firmy UNI-TECH, Edward Ossowski prezes zarządu Żeglugi Bydgoskiej, Witold Witkowski  prezes zarządu La Mare, Józef Sadkiewicz właściciel Akademii Kulinarnej, Paweł Kranc właściciel agencji Greenhouse.

Nasze spotkanie będzie miało wymiar mocno integracyjny, bowiem przygotowaliśmy dla Państwa atrakcję w postaci rejsu po rzece Brdzie, zaś sesja networkingowa odbędzie się w plenerze. Konwencją spotkania nawiązujemy do Bydgoskiego Festiwalu Wodnego Ster na Bydgoszcz.

Szczegółowe informacje  prezentujemy w załączeniu.

Zapraszamy do obejrzenia filmów pokazujących pasje części naszych gości specjalnych:

https://www.youtube.com/user/slovenia

https://www.youtube.com/watch?v=fpWSvAUjEkM

Agenda spotkania:
16:30-16:40 Spotkanie na przystanku Tramwaju Wodnego na Wyspie Młyńskiej i wejście na pokład (uwaga, nie czekamy na spóźnionych!)
16:40-17:30 Rejs z Wyspy Młyńskiej do przystani  UNI-TECH w Brdyujściu (osoby chcące dojechać we własnym zakresie zapraszamy  pod adres ul. Przemysłowa 34 w Bydgoszczy- siedziba firmy UNI-TECH)
17:30-19:30 Rozmowy o biznesie przy gotowaniu i poczęstunku w plenerze
19:40-20:30  rejs powrotny na Wyspę Młyńską


Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw oraz zaproszonym przez nich partnerom  biznesowym, którzy chcą poznać naszą organizację.

Udział jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na plenerowy charakter spotkania zalecamy swobodny strój typu business casual. Prosimy o  obowiązkowe zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 18 czerwca 2015 do godziny 16:00 na adres biuro@pracodawcy.info.pl

 

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia