Rozmowy o biznesie 12.03.2020

Zapraszamy na kontynuację naszego cyklu „Rozmowy o biznesie”. Zachęcamy do udziału w 46. spotkaniu networkingowym Pracodawców Pomorza i Kujaw. Swoim doświadczeniem tym razem podzieli się Jacek Gordon prezes zarządu Hurtowni Motoryzacyjnej GORDON Sp. z o.o. Spotykamy się w zakładzie tej spółki w Zamościu k. Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej 62, w dniu 12.03.2020r. o godz. 18.00.

Jacek Gordon od podstaw zbudował dużą firmę posiadającą 150 placówek na terenie kraju. Podkreśla, że każdy ma szansę prowadzić biznes, jeśli naprawdę tego chce i jest zaangażowany. Na naszym spotkaniu poznamy historię rozwoju Hurtowni Motoryzacyjnej GORDON działającej pod jego kierunkiem już od 1991 roku.
Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw oraz zaproszonym przez nich partnerom biznesowym, którzy pragną poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie.Moderatorem spotkania będzie Małgorzata Pelc prezes zarządu Agencji Marketingowej TANDEM.

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 06.03.2020r. poprzez platformę członkowską. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

AGENDA

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia