Relacja z Rozmów o biznesie: JS DRUK 20.06.2017

Za nami kolejne spotkanie networkingowe dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw. Tym razem w dniu 20.06.2017r. spotkaliśmy się w firmie JS DRUK. To była dobra okazja do poznania tajników nowoczesnego druku. Do tego skorzystaliśmy z integracyjnego pikniku z maszynami poligraficznymi w tle.

 Drukarnia JS DRUK  działa w Bydgoszczy. Założyli ją dwaj pasjonaci poligrafii – Stefan Sadka i Mirosław Jendruszewski. W tym duecie rozwijają firmę od 2006 roku.  Korzystając z nowoczesnych technologii, dostarczają usługi  poligraficzne do wielu przedsiębiorców w skali regionu i kraju. Z zawodu drukarza właściciele JS DRUK zrobili dobrze prosperujący biznes.

Poligrafia to pasja Stefana Sadki i Mirka Jendruszewskiego. Związali z nią swój zawodowe kroki. Najpierw pracując dla innych, wykonując niełatwy zawód drukarza. Od ponad dziesięciu lat posiadaną wiedzę wykorzystują już na własne ryzyko. Założyli wspólną firmę i z roku na rok intensywnie ją rozwijają. Zaczynali w 100-metrowym lokalu, a teraz ich offsetowo-cyfrowa drukarnia zajmuje powierzchnię 600 metrów kwadratowych. Dzielą obowiązki zgodnie ze swoimi umiejętnościami. Mirek Jendruszewski dba o terminowość i precyzję wykonania zleceń. Zarządza procesami technologicznymi. Z kolei Stefan Sadka to żywa wizytówka firmy na zewnątrz. Dba o relacje z otoczeniem. Promuje ofertę JS DRUK, zdobywając nowych klientów.

Sercem  działalności JS DRUK jest wysoko wyspecjalizowana maszyna czołowego światowego producenta Heidelberga. Potencjał  nowych technologii i profesjonalnej kadry pozwala JS DRUK dostarczać usługi wysokiej jakości. Właściciele JS DRUK dbają o fachowość i solidność obsługi klientów. Gdy jest taka potrzeba osobiście wraz z załogą zajmują się obsługą maszyn.

Przygodę z maszynami poligraficznymi właściciele JS DRUK zaczynali od starego Dominanta 714 i krajarki Maximy 80. Do dziś z sentymentem wspominają pierwszy katalog, który wykonali dla bydgoskiej Jutrzenki. Zajęło im  to aż 4 dni. Dziś, dzięki nowym technologiom,  potrzebowaliby na to zaledwie kilku godzin.

 

GALERIA ZDJĘĆ - JS DRUK 20.06.2017

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia