Przybywa firm w Związku

Z satysfakcją i radościa informujemy, że w 4 września 2014 roku Zarząd ”Pracodawców Pomorza i Kujaw” Związku Pracodawców przyjął siedmioro przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Zgłaszają się już kolejne firmy co mamy nadzieję stanie się zachętą dla kolejnych. Nie warto się zastanawiać. Zapraszamy do wstąpienia do naszej organizacji. Tymczasem serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności firm prowadzonych przez nowych Członków Związku.

 

ASKA SP. Z O.O.

 

Firma rozpoczęła działalność w 2010 roku i opiera się na wieloletnim doświadczeniu na rynku związanym z inwestycjami budowlanymi i spawalnictwem.  Posiada bogate doświadczenie jako generalny wykonawca inwestycji realizowanych z Funduszy Unijnych.
Spółka świadczy usługi związane między innymi z obróbką skrawaniem elementów stalowych dla maszyn i urządzeń przemysłowych, wykonywaniem części form wtryskowych dla przemysłu tworzyw sztucznych, spawaniem i montażem konstrukcji stalowych hal produkcyjnych i magazynowych. „Aska” Sp. z o.o. wykonuje również prace związane ze wznoszeniem, rozbudową bądź przebudową budynków i robotami wewnętrznymi oraz prowadzi handel towarami przemysłowymi, maszynami i wyrobami stalowymi.

Strona internetowa: www.aska.home.pl

 

BMT KLIMATYZACJA SP. Z O.O.

 

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, dostawach, montażach, serwisach urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Jest autoryzowanym dealerem światowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Pracownicy „BMT Klimatyzacja” Sp. z o.o. to wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i montażowa, która podnosi umiejętności uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń.
Przedsiębiorstwo świadczy usługi na wysokim poziomie dzięki mobilności i dyspozycyjności ekip montażowych i serwisowych oraz nowoczesnemu sprzętowi budowlanemu i instalacyjnemu. Spółka zwraca szczególną uwagę na optymalizację kosztów inwestycji i eksploatacji oraz zapewnia pełną ochronę środowiska naturalnego dzięki zastosowaniu ekologicznych czynników chłodniczych. Klientami „BMT Klimatyzacja” są renomowane firmy ogólnobudowlane, przemysłowe, usługowe i odbiorcy indywidualni.

Strona internetowa: www.bmt.bydgoszcz.pl

 

CENTROSTAL-KUJAWY SP. Z O. O.

 

„Centrostal-Kujawy” Sp. z o.o. rozpoczął działalność 1 września 2011 roku w Mogilnie. Firma specjalizuje się w sprzedaży wyrobów hutniczych, przygotowanych i dostarczanych zgodnie z oczekiwaniami każdego klienta. Produkty dostosowywane są do oczekiwań klientów i dostarczane w wyznaczone miejsce. Realizowane są również zamówienia specjalne. Pracownicy Spółki od wielu lat współpracują z dostawcami wyrobów hutniczych w Polsce, Europie i Azji.
Zgodnie ze swoim mottem – „Twoja hurtownia stali” – Firma koncentruje się wokół idei marketingu partnerskiego. Według „Centrostal-Kujawy” Sp. z o.o. niezbędnymi elementami w budowaniu odpowiednich, efektywnych ekonomicznie dla obu stron relacji są: indywidualne podejście do klienta oraz wsłuchiwanie się w jego potrzeby i wymagania, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów własnych.

Strona internetowa: www.centrostal-kujawy.pl

 

OŚRODEK DOSKONALENIA KADR SIMP - FIRMA FRANSZYZINGOWA HENRYK WOJCIECHOWSKI

 

Od 1961 roku Przedsiębiorstwo zajmuje się szkoleniami w ośmiu miastach Polski i posiada akredytację Ministerstwa Gospodarki. Ośrodek Doskonalenia Kadr „SIMP” - Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Posiada również szereg certyfikatów, w tym między innymi Urzędu Dozoru Technicznego i TUV.
Firma kieruje szkolenia zarówno do pracowników, jak i pracodawców. Specjalizuje się w szkoleniach dla elektryków, ciepłowników, operatorów, spawalników i gazowników, które prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Szkolenia organizowane są w bazach szkoleniowych i w firmie zlecającego.

Strona internetowa: www.uprawnienia.com

 

RADPAK FABRYKA MASZYN PAKUJĄCYCH SP. Z O.O.

 

Od ponad 20 lat Spółka zajmuje się projektowaniem oraz budową kompletnych linii pakujących i maszyn pakujących. Oferta „Radpak” Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. obejmuje między innymi: dozowniki objętościowe, wagi, kartoniarki, urządzenia do kartonowania zbiorczego oraz roboty/manipulatory. Wieloletnie doświadczenie oraz prężnie działające biuro projektowe doprowadziło do znacznego rozwoju technologii maszyn oraz rozszerzenia ich asortymentu.
Firma działa zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Wiele maszyn znajduje nabywców w USA, Kanadzie, Danii, Czechach, Tajlandii oraz Chile. Produkty zyskały opinię trwałych, łatwych w obsłudze i niezawodnych jednostek w dobrze zbilansowanej cenie. Załogę „Radpak” Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. stanowią wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin.

Strona internetowa: www.radpak.pl

 

NAKIELSKIE ZAKŁADY MASZYN I URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH SPOMASZ – NAKŁO SP. Z O.O.

 

Nakielskie Zakłady Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych „Spomasz – Nakło” Sp. z o.o. to Firma z wieloletnią tradycją, zajmująca się produkcją urządzeń gastronomicznych. Działalność Spółki skupia się na produkcji maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów, naprawy i konserwacji maszyn oraz sprzedaży hurtowej pozostałych maszyn i urządzeń.
Aktualnie Przedsiębiorstwo rozwija działalność związaną z obróbką metalu oraz spawania konstrukcji stalowych. Firma wyposaża także stacje paliw w skrzynie ze stali nierdzewnej do zabudowy zrzutu paliw oraz wykonuje meble ze stali nierdzewnej.

Strona internetowa: www.spomasz-naklo.com.pl

 

TMR PLASTICS SP. Z O.O.

 

Spółka rozpoczęła działalność w 2003 roku. Specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży technicznych części z tworzyw sztucznych dla wszystkich gałęzi przemysłu. „TMR Plastics” Sp. z o.o. projektuje, wytwarza, wykańcza i montuje części z surowców termoplastycznych o wadze od 0,5 kg do 1,5 kg w nowocześnie wyposażonym zakładzie produkcyjnym. Przedsiębiorstwo posiada dwadzieścia wtryskarek o sile docisku w zakresie od 40 do 400 ton, wyposażonych w nowoczesne urządzenia peryferyjne, zapewniające stabilność procesu i gwarantujące najwyższą jakość produkowanych części.
Firma jest uniwersalnym partnerem dla odbiorców wszystkich formowanych wtryskowo części z tworzywa, oferując usługi od koncepcji wstępnej do wyrobu gotowego. Zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki tworzyw sztucznych w zakładzie posiadającym certyfikat ISO/TS 16949. „TMR Plastics” Sp. z o.o. jest dostawcą części dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów międzynarodowych w Europie Zachodniej i Środkowej oraz posiada niezwykle zdywersyfikowaną bazę odbiorców z różnych branż.

Strona internetowa: www.tmr.pl 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia