Nowy Członek Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 08.06.2020r. przyjął kolejnego przedsiębiorcę w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firmy prowadzonej przez nowego Członka Związku:

  • Via Vox Group Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy;

Via Vox Group to jedna z polskich firm z sektora Business Process Outsourcing, która specjalizuje się w usługach call i contact center. Via Vox Group działa jak zewnętrzne, kompleksowe biuro obsługi klienta, jest partnerem zarządzającym strategicznym procesem dla każdego biznesu - sprzedażą.

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług typu Business Process Outsourcing w tym prowadzeniu biur obsługi partnerów biznesowych oraz wsparciem działań marketingowych i sprzedażowych. Spółka dysponuje nowoczesną platformą komunikacyjną udostępniającą partnerom biznesowym nowe możliwości skutecznego dotarcia do klienta. Cel stanowi kompleksowa i fachowa obsługa szeroko rozumianych procesów w obrębie przedsięwzięć klientów. Dzięki zastosowaniu zintegrowanego wielokanałowego modelu komunikacji VV Group oddaje w ręce klienta skuteczne narzędzie do monitorowania kontaktu biznesowego, które umożliwiają bardzo precyzyjne przekazanie odbiorcy odpowiedniej informacji przy wykorzystaniu optymalnej dla niej formy.

Równolegle VVG oferuje usługę pracy tymczasowej będącą nowoczesną oraz elastyczną formą zatrudniania i zarządzania personelem. Jako gwarant jakości, rekrutuje, zatrudnia i oddelegowuje wykwalifikowanych oraz godnych zaufania pracowników na rzecz Klienta we wskazanym przez niego miejscu oraz czasie. Pracownicy szybko i bez problemu stają się integralną częścią personelu i realizują ściśle określone zadania.

Poprzez przyjęcie zlecenia VVG przejmuje na siebie cały ciężar związany z rekrutacją, zatrudnieniem oraz wszelką obsługą administracyjno-prawną oddelegowanych do Klienta pracowników. Państwo ponoszą koszt jedynie faktycznej liczby przepracowanych godzin. Dzięki swojej elastyczności usługa pracy tymczasowej pozwala lepiej zarządzać kosztami co powoduje, że Państwa firma jest bardziej konkurencyjna na rynku.

Spółka ma duże doświadczenie we współpracy z dużymi centrami logistycznymi, zakładami produkcyjnymi, doceniającymi zalety pracy tymczasowej tkj. elastyczność i optymalizacja zatrudnienia, wyeliminowanie lub znaczne ograniczenie kosztu nadgodzin, koncentracja kadry kierowniczej na core business, obniżenie kosztów funkcjonowania, przeniesienie kosztów z budżetu personalnego do budżetu usług obcych.

www.viavox.pl

 

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

 

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia