Nowi Członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 09.01.2019 przyjął kolejnych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:

 

GEMSO Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Sebastiana Motowidło;
GEMSO - DIAMENTY INWESTYCYJNE.
Z miłości do diamentu narodziła się firma, w którą pracownicy wkładają całe serce i pasję, obcując na co dzień z najpiękniejszymi diamentami świata i dzieląc się tym pięknem z innymi. GEMSO Sp. z o.o. to połączenie wiedzy specjalistów z zakresu planowania finansowego ze znawstwem z zakresu gemmologii- nauki o diamentach, które stanowią obecnie najtrwalsze i najbezpieczniejsze narzędzie zabezpieczenia majątku. Firma wie, że prawdziwą wartość można oprzeć tylko na trwałych fundamentach, dlatego współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami kamieni szlachetnych, firmą o długiej tradycji, zaopatrując się bezpośrednio na giełdach diamentowych. Jakość produktów oferowanych przez spółkę jest potwierdzona przez najbardziej rygorystyczne instytuty gemmologiczne na świecie.
www.gemso.pl

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k. reprezentowane przez Prezesa Zarządu Komplementariusza Jacka Rutkowskiego;
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud powstało w 1998r, jest polską firmą, rodzinną, propaństwową, proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki. Ważnym celem dla firmy jest wspieranie regionu poprzez różne akcje charytatywne, kulturalne, oświatowe i sportowe. Firma specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych, realizuje usługi dostosowując swoją ofertę do oczekiwań klienta. Spółka oferuje materiały budowlane na kieszeń każdego klienta, dbając jednocześnie o jakość poleconych produktów. Firma mocno stawia na doradztwo, dlatego inwestuje w szkolenia pracowników. Dysponuje także własnym transportem HDS, dzięki temu gwarantuje szybką dostawę zamówionych produktów na plac budowy. Dziewięć oddziałów handlowych zapewnia sprawną dostawę towaru.
www.matbud-torun.pl

 

Orbita Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Zbigniewa Babińskiego;
Spółka Orbita z siedzibą w Bydgoszczy prowadzi w Oddziale w Zamościu k/Bydgoszczy Hotel-Restaurację "SAGA". Hotel SAGA obsługuje: catering, bankiety, szkolenia, sympozja, spotkania biznesowe, bale i inne imprezy okolicznościowe.
www.hotelsaga.pl

 

Dziękujemy za zaufanie.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia