Nowi Członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 06.12.2018 przyjął kolejnych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:

KORRO PLUS Joanna Kopeć reprezentowana przez Właścicielkę Joannę Kopeć;

Firma została założona w 1999r. Początkowo jej główną działalność stanowił handel komponentami do budowy systemów automatycznego nawadniania, projektowanie systemów i ich montaż. Ta gałąź działalności z czasem została wyparta, choć niezupełnie, przez import fontann pływających, pomp, filtrów, oświetlenia wykorzystywanych do budowy oczek wodnych, a także dysz i podzespołów do budowy posadzkowych, nieckowych, multimedialnych fontann miejskich.

Firma ciągle poszerza asortyment dostępnych komponentów, a także wprowadza nowe rozwiązania techniczne.

W ostatnim czasie firma stara się także o zdobycie środków unijnych przeznaczonych na rozwijanie działalności związanej z zaprojektowaniem prototypów innowacyjnych hermetycznych podwodnych lamp LED przeznaczonych właśnie do wykorzystania w technologii fontannowej oraz zaprojektowaniem i wykonaniem prototypów wielostrumieniowej dyszy do fontann suchopowierzchniowych, które to środki pomogłyby sfinalizować prace związane z uruchomieniem własnej produkcji elementów fontannowych.

www.fontanny24.pl

 

J.S. DRUK Sp. z o.o. reprezentowana przez Członków Zarządu Stefana Sadkę oraz Mirosława Jendruszewskiego;

J.S. Druk Sp. z o.o. zajmuje się drukiem offsetowym i cyfrowym w szerokim tego słowa znaczeniu. Firma posiada rozbudowany park maszynowy, dzięki któremu konkuruje z innymi na rynku pod względem jakości oraz terminów wykonania zleceń. W ramach oferty drukowane są materiały reklamowe od wizytówek poprzez wszelkiego rodzaju ulotki, biuletyny, teczki, katalogi, a także opakowania blistry, banery.

Firma potrafi sprostać wymaganiom każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Spółka realizuje zamówienia z całej Polski.

www.jsdruk.pl

 

Urban Properties Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Łukasza Jarzemskiego;

Urban Properties to nowo powstała firma, która dopiero stawia pierwsze kroki w świecie inwestycyjnym. Tak naprawdę jest ona połączeniem biznesowej wiedzy i doświadczenia członków spółki, którzy chcą wykorzystać dobry moment do inwestowania na rynku nieruchomości.

Spółka inwestuje w mieszkania, kamienice oraz inne budynki mieszkalne i biurowe, a w przyszłości planuje rozpoczęcie kompleksowej działalności deweloperskiej.

Ze względu na utworzenie spółki dopiero w sierpniu 2018 roku, wszystkie inwestycje dopiero się rozpoczęły albo są na etapie planowania i już wkrótce firma będzie mogła pochwalić się pierwszymi gotowymi realizacjami.

Członkami zespołu Urban Properties Sp. z o.o. są osoby, które wielokrotnie czynnie uczestniczyły przy inwestycjach budowlanych takich jak hotele, kamienice, budynki mieszkalne czy biurowce.

Inwestorom spółka zaoferować może szeroki zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości - zaczynając od wyszukiwania ciekawych projektów inwestycyjnych, poprzez tworzenie projektów architektonicznych i wykończenia wnętrz, nadzorowanie inwestycji, kompleksowych realizacji budowlanych, na doradztwie inwestycyjnym dotyczącym rynku nieruchomości kończąc.

 

Dziękujemy za zaufanie.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia