Nowi członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 05.02.2018r. przyjął kolejnych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:

 

Agencja filmowo-reklamowa Aimart Lech Wilczaszek reprezentowana przez właściciela Lecha Wilczaszka;

Agencja Aimart zajmuje się branżą reklamową ze wskazaniem na produkcję filmowych form reklamowych, w tym:

  • filmy promocyjne, filmy reklamowe, reklamy telewizyjne, kampanie internetowe.

Ofertę do przedsiębiorców uzupełniają usługi, takie jak:

  • spacery wirtualne, strony internetowe, filmy i zdjęcia z użyciem drona, filmy produktowe, zdjęcia nieruchomości, zdjęcia produktowe, filmy promujące nieruchomości.

Firma stawia na ciągły rozwój i zdobywanie nowych rynków. W najbliższej przyszłości zamierza wprowadzić całościową obsługę marketingową firm uwzględniającą m.in.: google adwords, reklamy filmowe youtube czy reklamy na facebook-u.

www.aimart.pl

 

CASTEX Anna Bednarz reprezentowana przez właścicielkę Annę Bednarz;

Castex to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych. W ofercie firmy znajdują się: wyważarki, montażownie, podnośniki oraz kompresory i narzędzia ręczne. Od kilku lat CASTEX prowadzi własną produkcję narzędzi specjalistycznych, głównie blokad rozrządu. Firma posiada nowoczesny park maszynowy pozwalający precyzyjnie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane elementy. Za sprawą dbałości o jakość produktów oraz dzięki fachowej obsłudze, z jaką na co dzień stykają się klienci firmy, CASTEX stał się rozpoznawalna marką nie tylko w kraju, ale z sukcesem podbija również rynki zagraniczne. Eksportuje m.in. do takich krajów jak: Niemcy, Francja, Rumunia, Węgry.

www.castex.pl

 

INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Piotra Jurkowskiego;

INOTIS swoją ofertę kieruje do towarzystw ubezpieczeniowych. Firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód ze wszystkich ryzyk. Udziela profesjonalnej pomocy w merytorycznej (z przygotowaniem operatu decyzyjnego włącznie) i technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych, majątkowych oraz specjalistyczno-technicznych. Na potrzeby klientów, eksperci przygotowują ekspertyzy i opinie techniczne niezbędne w procesie likwidacji szkody. Fundamentami firmy są: sumienność, profesjonalizm i bezpieczeństwo klientów. INOTIS świadczy usługi na terenie całego kraju. Dzięki rozbudowanej siatce ponad 370 mobilnych rzeczoznawców, realizuje zlecenia nawet w najbardziej odległych zakątkach Polski. Działa fachowo, terminowo i przy użyciu najnowszych rozwiązań teleinformatycznych.

www.inotis.pl

 

Z.P.O „F i O” Maciej Polakowski reprezentowany przez właściciela Macieja Polakowskiego;

Firma zajmuje się przerobem uszlachetniającym odzież damską, m.in. spódnice, spodnie, bluzki, sukienki, produkcją płaszczy, garniturów, kostiumów, żakietów, swetrów, spódnic. Zakład Produkcji Odzieżowej „ F i O” to firma działająca w branży konfekcyjnej. Przedsiębiorstwo zajmuje się także sprzedażą detaliczną odzieży najlepszej klasy. Sklep proponuje bardzo szeroką paletę towarów - stylowych ubiorów dostosowanych do potrzeb każdego kupującego. Korzystając z oferty oferowanych przez sklep, klient może oczekiwać sporo atrakcyjnych promocji, a także profesjonalną obsługę w czasie wybierania właściwych towarów i sympatyczną atmosferę na miejscu.

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia
FacebookTab