Nowi członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął nowych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku.

Fundacja Pro Omnis reprezentowana przez Annę Lange-Olszewską - Prezesa Zarządu;
Pro Omnis zajmuje się organizacją cateringu dla osób fizycznych i instytucji z obsługą, oprócz tego:
•    prowadzi bistra, serwuje jedzenie na miejscu, na wynos oraz na dowóz
•    dostarcza posiłki dla instytucji takich jak: żłobki, przedszkola, szkoły, hotele, szpitale
•    realizuje całodobowe, bądź posiłki określone związane z zaleceniami zdrowotnymi
Fundacja skupia się na wszystkich, którzy mają pomysły, czas, chęci do działania i pracy ukierunkowanej na wspieranie człowieka będącego w potrzebie. Pro Omnis działa m.in. w obszarze ochrony zdrowia, opieki i pomocy społecznej, oświaty i wychowania. Ponadto organizuje zbiórki publiczne, eventy z obszaru kultury, uroczystości rodzinne i biznesowe na zlecenie. Fundacja realizuje także projekty wspierające osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, dla których szuka zewnętrznego finansowania. Szczególną grupą są seniorzy i osoby niesamodzielne. Specjalną ofertę kieruje dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom posiłki regeneracyjne.

www.proomnis.org.pl

Eximo Project Sp. z o.o. reprezentowana przez Katarzynę Chlebowską - Prezesa Zarządu;
Eximo Project Sp. z o.o. specjalizuje się w integracji systemów informatycznych oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej. Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące na rynku nowych technologii. Eximo Project jest także producentem oprogramowania F5Wizard służącego do monitoringu infrastruktury informatycznej oraz kontroli zarządczej dedykowanej zarówno dla administratorów jak i kadry menedżerskiej.
Przedsiębiorstwo prowadzi również działalność outsourcingową i konsultingową obejmującą kompleksowy nadzór informatyczny i audyty bezpieczeństwa systemów IT oraz świadczy usługę wsparcia technicznego Service Desk dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

www.eximoproject.pl


Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia