Nowi Członkowie "Pracodawców Pomorza i Kujaw"

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 25 czerwca br. Zarząd ”Pracodawców Pomorza i Kujaw” Związku Pracodawców przyjął siedmioro przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności firm prowadzonych przez nowych Członków Związku: 

 

Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PARTNER Sp. z o.o.

 

Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PARTNER sp. z o.o. obecny jest na rynku od 2000 roku. Zdążył wypracować renomę i zdobyć zaufanie swoich klientów co do rzetelności, dokładności i jakości oferowanych usług. Firma jest jedną ze spółek działających w strukturach Holdingu Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Spółka posiada certyfikat ISO 9001 : 2000.

Wśród stałych klientów firmy znajdują się zarówno odbiorcy prywatni, zakłady przemysłowe jak i instytucje publiczne. "Eko-Partner" Oferuje szeroką gamę usług najwyższej jakości zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Zakres działalności spółki obejmuje: prace konserwacyjno-naprawcze, utrzymanie, zabezpieczenie i obsługę sieci wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, odlewnictwa metali lekkich, kucia, prasowania, wytłaczania i walcowania metali, prac porządkowych terenów otwartych, w budynkach, pomieszczeniach socjalnych, biurowych i sanitarnych, naprawę i regenerację akumulatorów dużej mocy.

Strona internetowa: www.eko-partner.com.pl

 

ING Bank Śląski SA Region Kujawsko-Pomorski

ING Bank Śląski SA Region Kujawsko-Pomorski świadczy usługi finansowe i oferuje produkty bankowe oraz okołobankowe dla przedsiębiorstw.

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Strona internetowa ING Bank Śląski SA: www.ingbank.pl

AVIVA Sp. z o.o.

Oddział "Aviva" w Bydgoszczy prowadzi pozyskiwanie i obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych w ramach korporacji "Aviva". Obsługuje klientów "Aviva" Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA, Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA, Aviva TFI. Działalność jest prowadzona za pośrednictwem licencjonowanych doradców pracujących na zasadach wyłączności dla spółek "Aviva"  - siedziby oddziału w Bydgoszczy oraz biur terenowych w Grudziądzu i Inowrocławiu.

Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku i należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ok. 50 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne.

Strona internetowa AVIVA Sp. z o.o.: www.aviva.pl

PROXYMEDIA Dawid Godziński, Michał Kościański s.c.

Firma "Proxymedia" Dawid Godziński, Michał Kościański s.c. koncentruje na na formie, technice oraz jakości komunikacji. Do obszarów działalności gospodarczej przedsiębiorstwa należy wykonywanie projektów z zakresu dedykowanego oprogramowania dla firm, systemów internetowych, stron WWW, obsługi informatycznej oraz systemów kontrolno-księgowych. Oferta "Proxymedia" obejmuje również pomoc w stworzeniu własnego e-sklepu, w którym można dokonywać zakupów o każdej porze dnia i nocy. Wsłuchując się w potrzeby swoich klientów, firma stworzyła autorski system EMPTIO, gwarantujący bezpieczeństwo i pewność transakcji za pomocą platformy PayU.

Strona internetowa PROXYMEDIA Dawid Godziński, Michał Kościański s.c.: www.proxymedia.pl

ARMA s.c. P. i A. Ceglarscy

Firma oferuje tysiące różnorodnych artykułów, począwszy od drobnych upominków do masowej promocji po ekskluzywne prezenty. Jest licencjonowanym dystrybutorem długopisów marki Senator oraz kolekcji upominków marki Royal Design. „Arma” brenduje upominki metodami: tampodruku, tłoczenia na gorąco, wgrzewania folii flock, haftu, sitodruku oraz grawerowania laserem.

Wieloletnia obecność na rynku i współpraca z kontrahentami z całego świata pozwala firmie utrzymać najniższe ceny, a jednocześnie zachować wysoką jakość produktów.

Strona internetowa ARMA s.c. P. i A. Ceglarscy: www.arma.pl

GREEN HOUSE Paweł Kranc

"Green House" specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie marketingowym. Wizerunki firm klientów "Green House" budowane są przy użyciu nowoczesnych metod pracy oraz nowatorskich rozwiązań i narzędzi. Przedsiębiorstwo swoją działalność opiera na zasadach marketingu zewnętrznego - outsourcingu. Dzięki statusowi jednostki zewnętrznej firma gwarantuje najszybszą i profesjonalną realizację powierzonych projektów.

"Green House" to agencja marketingowa otwarta na nowe wyzwania stawiane przez klientów. Niezależny status firmy gwarantuje obiektywizm, świeże spojrzenie oraz indywidalne podejście. Prócz obsługi firm prywatnych ze wszystkich sektorów, przedsiębiorstwo specjalizuje się w marketingu terytorialnym miast, regionów oraz państw, takich jak projekt promujący Słowenię w Polsce.

Strona internetowa GREEN HOUSE Paweł Kranc: www.greenhouse.net.pl

PHPU Limba Andrzej Rzepecki

Firma zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą drewna i usług stolarskich. PHPU "Limba" oferuje między innymi: deskę podłogową bukową, sosnową, dębową, drewno opałowe, tarcicę suchą, łaty i kontrłaty, deski obrzynane, kantówki, deski tarasowe, więżby. PHPU "Limba" oferuje różnorodną kolorystykę, właściwości i możliwości obróbki.

Jeżeli klienci potrzebują fachowych wskazówek w zakresie doboru odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, firma służy swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie doboru odpowiedniego surowca, a także fachową poradą na temat wszystkich oferowanych produktów.

Strona internetowa PHPU Limba Andrzej Rzepecki: www.phplimba.pl

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia