Nowi Członkowie "Pracodawców Pomorza i Kujaw"

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 18 listopada br. Zarząd ”Pracodawców Pomorza i Kujaw” Związku Pracodawców przyjął czworo przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:   

 

 

- NZOZ Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego Prof. dr Aleksander Araszkiewicz – prof. dr hab. n. med. Aleksander Araszkiewicz, Alicja Araszkiewicz, Współwłaściciele

„Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego” w Bydgoszczy jest zintegrowanym ośrodkiem prowadzącym działalność medyczną, szkoleniową i kulturalną. Zakład powstał po to, by zapewnić pacjentom z zaburzeniami psychicznymi możliwość satysfakcjonującego funkcjonowania. W ramach jednej placówki funkcjonuje m.in. poradnia psychologiczna, psychologiczno-pedagogiczna, a także psychiatryczna. Każdy zatrudniany psychoterapeuta, psychiatra, jak i lekarze innych specjalności udzielający konsultacji w centrum, mają na uwadze jeden zasadniczy cel – polepszenie jakości życia swoich pacjentów.

Poradnia zdrowia psychicznego zatrudnia wyłącznie specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, posiadających odpowiednie doświadczenie. Sprawia to, że zarówno psychoterapia, jak i leczenie farmakologiczne przebiegają w nowoczesny, efektywny i – przede wszystkim – skuteczny sposób, zgodnie z najwyższymi światowymi standardami.

Strona internetowa NZOZ Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego: www.araszkiewicz.com.pl

- La Mare Sp. z o.o. – Witold Witkowski, Prezes Zarządu

La Mare Sp. z o.o. zajmuje się przede wszystkim produkcją i sprzedażą domów pływających (tzw. houseboatów), jachtów i łodzi z drewna, a także produkcją i remontami wszelkich jednostek pływających. Przedsiębiorstwo umożliwia również miastom, hotelom, firmom turystycznym innym instytucjom, ich długo i krótkoterminowy wynajem wraz z załogą i pełnym serwisem. Parowce są atrakcyjnym i unikalnym środkiem śródlądowej komunikacji, nawiązującym do pięknych tradycji ery pary, a ich wynajem umożliwia stworzenie atrakcji turystycznej, przyciągającej turystów do każdego miasta, hotelu, czy firmy.

La Mare oferuje również niezapomniane rejsy okolicznościowe – zarówno poznawcze, fotograficzne, dla małych grup turystów i gości, jak i te organizowane dla nowożeńców, jubilatów, przyjaciół, itp. Na co dzień spółka organizuje rejsy w Bydgoszczy i jej okolicach. W ich trakcie możliwe jest poznawanie miasta i przyrodniczych zakątków rzeki Brdy. Istnieje możliwość zorganizowania podobnych rejsów w innych miastach Polski.

Strona internetowa La Mare Sp. z o.o.: www.lamare.pl

SoftBlue S.A. – Michał Kierul, Prezes Zarządu

SoftBlue S.A. jest firmą programistyczno-doradczą działającą w branży informatycznej i teleinformatycznej, utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń i kompetencji specjalistów IT. Firma skupia wysokiej klasy specjalistów branży IT – developerów, architektów rozwiązań, analityków biznesowych i project managerów. Od 2003 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania dopasowanego do specyficznych wymagań i potrzeb klientów. Spółka posiada doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych, jak również systemów komplementarnych wobec istniejących rozwiązań informatycznych klientów. Prowadzi projekty developerskie, doradcze i wdrożeniowe dotyczące informatyki w organizacji, projekty wdrożeń systemów IT oraz projektuje i restrukturyzuje architekturę ICT w firmach i instytucjach sektora publicznego.

W celu jasnego podziału i różnorodności realizowanych kontraktów oraz  kompetencji firmę podzielono na dwie części:

     - część teleinformatyczną – SOFTBLUE SOFTWARE,

     - część doradczo-inżynieryjną – SOFTBLUE CONSULTING.

SoftBlue S.A. gwarantuje najwyższą jakość oraz technologiczne bezpieczeństwo inwestycji. Klienci Firmy mogą niezmiennie liczyć na fachowość, rzetelność i terminowość wykonywanych projektów, a także na wysoką efektywność stosowanych rozwiązań.

Strona internetowa SoftBlue S.A.: www.softblue.pl

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia