Nowe firmy członkowskie

Informujemy, iż w ostatnim czasie Zarząd „Pracodawców Pomorza i Kujaw” Związku Pracodawców przyjął nowych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności firm prowadzonych przez nowych Członków Związku. Dodatkowo, w odrębnym newsie publikujemy fotorelację ze spotkania zarządu, które odbyło się w innej firmie członkowskiej, gościnnej Akademii Kulinarnej Sadkiewicz (www.sadkiewicz.pl). Właśnie tam uroczyście powitaliśmy kilkanaście nowych firm, o przyjęciu których informowaliśmy wcześniej a także trzy najnowsze. Poniżej szczegółowa informacja.

Zapraszamy kolejnych przedsiębiorców do współpracy. Szczegółowe infromacje w specjalnym dziale o tym jak dołączyć do nas.
   

Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Spółka z o.o. w Kruszwicy - Prezes Zarządu - Elżbieta Żelazna

Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest przetwórstwo oraz skup zbóż oparty w dużej mierze o prowadzoną kontraktację wybranych odmian zbóż, a także usługowy skup i przechowywanie rzepaku.

Firma posiada linie produkcyjne do produkcji mąk pszennych i żytnich, płatków, otrąb zbożowych, ziarna obłuszczonego, łamanego i gniecionego oraz inne. Zakłady produkują przetwory w oparciu o specyfikacje surowcowe odbiorców, jak również obowiązujące normy.

Polityką Jakości i Bezpieczeństwa Żywności jest spełnienie potrzeb klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości produktów zbożowo – młynarskich oraz propagowanie zasad ochrony środowiska.

Zakłady Przetwórstwa Zbożowo – Młynarskiego Sp. z o.o. w Kruszwicy posiadają certyfikaty PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 22000:2006 potwierdzające stosowanie najwyższych standardów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności (HACCP).

Na życzenie klienta są w stanie wyprodukować każdy typ mąki i produktów zbożowo–mącznych. Zamówiony towar dostarczają własnym transportem, dla stałych klientów oferują korzystne warunki handlowe i upusty.

Strona internetowa Firmy: Zpzmkruszwica.com.pl

 

MD-Proeco Sp. z o.o. - Prezes Zarządu - Artur Piotr Wołowski

Podstawowym obszarem działalności spółki jest gospodarka odpadowa w tym odzysk energii z szerokiego katalogu odpadów niebezpiecznych.

MD-Proeco Sp. z o.o. wykonuje kompleksowe usługi unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych, medycznych lub inne niż niebezpieczne dla klientów przemysłowych, instytucjonalnych i indywidualnych. Instalacja do chemiczno-termicznego unieszkodliwiania odpadów o zdolności przetwarzania ponad 10 ton na dobę zlokalizowana jest w strefie przemysłowej na terenie Zakładów Chemicznych Zachem S.A. w Bydgoszczy.

Do unieszkodliwiania chemiczno-termicznego spółka przyjmuje odpady stałe, płynne oraz pastowate w tym m.in.: odpady węglopochodne, ropopochodne, drewnopochodne oraz farmaceutyczne; leki, środki ochrony roślin; odpady lakiernicze; farby; rozpuszczalniki; impregnaty do drewna; barwniki; kleje; czyściwa; smary; tłuszcze; oleje; tworzywa sztuczne; gumy; tonery drukarskie; osady z dna zbiorników; odzież roboczą; itp.

Ponadto firma zajmuje się odzyskiem energii z szerokiego katalogu odpadów niebezpiecznych, oferuje odbiór i transport nieczystości jak również przeprowadzaniem utylizacji.

 

Strona internetowa Firmy: www.mdproeco.pl

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BIUROMAX-BALCER” Sp. z o.o - Wiceprezes Zarządu - Arkadiusz Balcer

Firma Biuromax-Balcer została założona w 1998 roku. Przedsiębiorstwo jest głównym dystrybutorem rozwiązań biurowych, biznesowych oraz edukacyjnych w Polsce.

Jako pierwsi wprowadzili konsulting i doradztwo w tego rodzaju ofertach, a wszystko to na bazie posiadanego certyfikatu ISO 9001:2008.

Firma od 16 lat zajmowała się tą częścią IT, która obejmuje kwestie dokumentów, a w szczególności: druk, kopiowanie, skanowanie, obieg dokumentów i ich prezentację, bezpieczeństwo, archiwizację oraz wszelkie inne sfery dotyczące dokumentów zarówno w formie papieru jak i pliku.

 „BIUROMAX-BALCER” Sp. z o.o jest integratorem środowisk biurowych i szkoleniowych w Polsce. Tworzą wielokrotnie wyróżnione rozwiązania dla firm, urzędów i szkół.

Rozwiązania IT dla firm:

- radykalna redukcja kosztów druku,

-wyrost wydajności biur,

-wsparcie serwisu IT.

Rozwiązania dla edukacji:

-szkolenia i prezentacja z wykorzystaniem interaktywności.

 

Doświadczenie oparte o 16 lat istnienia na Polskim rynku informatycznym pozwoliło kreować najlepsze oferty i gwarantować sukces Klienta.

 

Strona internetowa Firmy: www.biuromax-balcer.pl

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia