Nagrodziliśmy firmy podczas gali konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2017"

Dzisiaj, 10.02.2018r., podczas uroczystej gali nagrodziliśmy zwycięzców konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2017". Kapituła konkursu, składająca się z przedstawicieli administracji, nauki i instytucji otoczenia biznesu, już po raz siedemnasty oceniła zgłoszonych kandydatów w oparciu o kryteria, które pozwalają wyłonić najlepszych pracodawców, kierujących się dobrymi praktykami i etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągającymi sukcesy ekonomiczne.

W konkursie warunkiem dostępu była nominacja kandydującej firmy dokonana przez otoczenie gospodarcze. Łącznie wpłynęło aż 135 nominacji. Na podstawie formularzy informacyjnych zgłoszonych przez nominowane firmy kapituła konkursu „przyznała przedsiębiorcom nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: Mikro i Mały Przedsiębiorca, Średni i Duży Przedsiębiorca oraz Innowacyjna Firma.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw uhonorowali laureatów konkursu dyplomami i statuetkami autorstwa bydgoskiego rzeźbiarza Michała Kubiaka.

We współpracy z przedstawicielami administracji rządowej i samorządowej nagrody w konkursie „Pracodawca Pomorza Kujaw 2017” wręczył Mirosław Ślachciak, prezes zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw i wiceprezydent ogólnopolskiej organizacji Pracodawcy RP.

Laureaci konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2017":

Kategoria konkursowa - Średni i Duży Przedsiębiorca
- Wyróżnienie za konsekwentne wprowadzanie na rynek nowych zaawansowanych produktów oraz wysoki poziom warunków pracy otrzymała firma Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o. o. w Bydgoszczy.

- Kolejne wyróżnienie za cykliczne działania zapewniające jakość produktów, ochronę środowiska i dobre relacje z interesariuszami firmy otrzymała firma Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Sp. z o. o. w Kruszwicy.

- Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2017” w kategorii Średni i Duży Przedsiębiorca za rozwijanie kultury organizacyjnej w firmie i tworzenie nowych miejsc pracy umożliwiających rozwój zawodowy na rynku regionalnym otrzymała firma Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o. o. Sp. komandytowa.

Kategoria konkursowa - Mikro i Mały Przedsiębiorca
- Wyróżnienie za kompleksowe działania sprzyjające rozwojowi firmy, poprawie warunków pracy i zaangażowaniu społecznemu otrzymała Agencja Reklamowa START Ireneusz Wytkowski w Bydgoszczy.
- Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2017” w kategorii Mikro i Mały Przedsiębiorca za wdrażanie modelu biznesowego opartego o kooperację krajową i światową oraz dbałość o wysoki poziom warunków pracy otrzymała firma CHAIRCONCEPT.COM Sp. z o.o w Toruniu.

Kategoria konkursowa Innowacyjna Firma
- Wyróżnienie za wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów medycznych o dużym znaczeniu społecznym w oparciu o własne prace badawczo-rozwojowe i opatentowaną wiedzę otrzymała firma Nano-implant Sp. z o.o. w Toruniu.

- Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2017” w kategorii Innowacyjna Firma za wdrażanie własnych zaawansowanych technologii w przetwórstwie tworzyw i produkcji modułów fotowoltaicznych sprzyjających rozwijaniu nowoczesnych miejsc pracy otrzymała firma Hanplast Sp. z o. o. w Bydgoszczy.

Gala_foto

Wyróżnienie specjalne „Liderzy Współpracy Proinnowacyjnej”
W uznaniu za szczególną efektywność współpracy innowacyjnej, która pozwala na wykorzystanie regionalnego potencjału oraz prowadzi do zaprojektowania i konstrukcji bezzałogowych statków latających o specjalnym przeznaczeniu kapituła postanowiła przyznać wyróżnienie specjalne „Liderzy Współpracy Proinnowacyjnej” dwóm kooperującym firmom członkowskim Pracodawców Pomorza i Kujaw. Wyróżnienie „Liderzy Współpracy Proinnowacyjnej” otrzymały: Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 SA w Bydgoszczy oraz SoftBlue SA w Bydgoszczy.

Gala_laureaci

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GALA KONKURSU PRACODAWCA POMORZA I KUJAW 2017 I BAL BIZNESU 2018 - GALERIA

SPONSOR GALI

Sponsor

 

PATRONAT MEDIALNY

Patronaty

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia