Konferencja o wartościach niematerialnych przedsiębiorstw

Informujemy, iż Polska Izba Biegłych Rewidentów zaprasza przedsiębiorców na konferencję „Wartości niematerialne w rozwoju firmy”. Wydarzenie to odbędzie się 19 września 2017r. w Bydgoszczy, a Pracodawcy Pomorza i Kujaw są jego partnerem.

 

- Standardy rachunkowości nie dają narzędzi do właściwej wyceny wartości niematerialnych. Tymczasem stanowią one „ukryte” bogactwo decydujące o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstwa. Warto zatem porozmawiać o kreowaniu i wycenie tych wartości, oraz o sposobach wykorzystania ich dla rozwoju firm – mówi Marzenna Rycharska, Prezes Regionalnej Rady Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Bydgoszczy.

Swój udział w konferencji zapowiedzieli ludzie nauki i biznesu oraz specjaliści z zakresu ekonomii, prawa i zarządzania, w tym m.in.: prof. Tomasz Szlendak z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dr Bartłomiej Biga z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także Ewa Sowińska – wiceprezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów oraz Dorota Sobieniecka-Kańska – dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu.

Konferencja „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” będzie jednocześnie okazją, by uczcić 25-lecie Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.

Więcej informacji nt. konferencji „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” znajduje się na stronie http://pibr-konferencja-bydgoszcz.pl . Tam również można zarejestrować swój udział.

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia