Konferencja Biznes Trendy za nami!

Już po raz drugi we współpracy z firmą członkowską Agencją Marketingową TANDEM zorganizowaliśmy konferencję Biznes Trendy. Dzięki temu wydarzeniu przedsiębiorcy spotkali się ponownie 23.11.2018 w Bydgoskim Centrum Targowo- Wystawienniczym.
Nie zabrakło tu inspirujących dyskusji i wystąpień praktyków biznesowych. W programie zapewniliśmy sporo wiedzy o sztucznej inteligencji i narzędziach e-biznesu. Można było dyskutować o trendach dotyczących networkingu, komunikacji w internecie i nowoczesnym marketingu. Sporo miejsca poświęciliśmy też narzędziom strategii rozwoju firmy.
Tą konferencją staramy się wzmocnić markę Bydgoszczy i regionu kujawsko-pomorskiego na mapie biznesowej Polski. Działa tu mnóstwo doskonale prosperujących firm, z których doświadczenia można korzystać.  Do tego działające tu firmy potrzebują dostępu do praktycznej wiedzy przyśpieszającej ich rozwój. I temu służy konferencja Biznes Trendy. To miejsce wymiany doświadczeń i pozyskania nowych kontaktów w biznesie.


Podczas konferencji prezentacja doświadczeń biznesowych łączy się z wykładami ciekawych ekspertów. Wydarzenie poprowadził znany dziennikarz Maciej Orłoś, który przekazał zarazem uczestnikom sporo informacji na temat budowania wizerunku osobistego. Warto też wspomnieć takie autorytety jak prof. Witold Orłowski, doradca ekonomiczny PwC Polska, czy Andrzej Jacaszek, wydawca Harvard Business Review Polska.
Biznes Trendy to wydarzenie, które Pracodawcy Pomorza i Kujaw organizują wspólnie z firmą członkowską Agencja Marketingowa TANDEM. Razem staramy się, aby ta konferencja wpłynęła pozytywnie na rozwój regionalnych firm. Motywujemy do dzielenia się wiedzą o innowacjach, o strategii rozwoju i o marketingu. Pomagamy obserwować trendy biznesowe. Poprzez inspirujące wykłady zaproszonych ekspertów chcemy zachęcić firmy do rozwoju i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Poprzez konferencję Biznes Treny pokazujemy, że warto współpracować. Połączyliśmy tu  siły wielu firm działających w różnych sektorach, również firm członkowskich naszej organizacji. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

 

Więcej o konferencji: www.biznestrendy2018.pl

 

GALERIA ZDJĘĆ

FILM

 

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia