Już wkrótce Ster na Bydgoszcz 2017!

Już niedługo rozpoczyna się  10. Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz 2017”.  Na tym festiwalu nie może zabraknąć Pracodawców Pomorza i Kujaw! Zachęcamy przedstawicieli firm członkowskich do udziału w ciekawych inicjatywach w ramach  „Steru na Bydgoszcz 2017”:

- Bydgoska Kajakowa Masa Wodna, której organizatorem jest Łukasz Gliński, prezes zarządu naszej firmy członkowskiej- Les Higiena Sp. z o.o. (odbędzie się 24.06.2017r.; szczegóły dotyczące współpracy i udziału w wydarzeniu znajdują się na stronie www.masabydgoszcz.pl),

- Wyścig Smoczych Łodzi- zbieramy 11 osobową ekipę Pracodawców Pomorza i Kujaw (wyścig odbędzie się 24 czerwca 2017 - sobota, na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca 2017 pod adresem biuro@pracodawcy.info.pl , liczy się kolejność zgłoszeń);

- Wielki Wyścig Butelkowy- szukamy sześciu odważnych osób, które z naszym wsparciem skonstruują łódź z plastikowych butelek, a następnie popłyną nią  w wyścigu na Brdzie w Bydgoszczy (wyścig odbędzie się 25 czerwca 2017 - niedziela, na zgłoszenia ochotników czekamy do 12 czerwca 2017 pod adresem biuro@pracodawcy.info.pl , liczy się kolejność zgłoszeń).

 

Szczegóły imprezy  na stronie: http://www.sternabydgoszcz.pl/

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie startu  w Wyścigu Smoczych Łodzi lub Wielkim Wyścigu Butelkowym w drużynie Pracodawców Pomorza i Kujaw! Spotkajmy się podczas festiwalu gwarantującym co roku wspólną dobrą zabawę!

 

Kontakt: biuro@pracodawcy.info.pl

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia