Informacja o pracy w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2

W związku  z sytuacją kryzysową wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy, iż pracownicy biura „Pracodawców Pomorza i Kujaw” Związku Pracodawców od dnia 17.03.2020r. do odwołania  będą dostępni dla klientów w ograniczonym zakresie.

Biuro „Pracodawców Pomorza i Kujaw” Związku Pracodawców będzie pracować w tym czasie w formie zdalnej. Godziny pracy pozostają bez zmian od 8:00 do 16:00. Nasi pracownicy są dostępni telefonicznie i mailowo oraz  wykonują na bieżąco swoje zadania, w tym w szczególności dotyczące obsługi kontaktów z firmami członkowskimi. Nie odbywają się spotkania z zewnętrznymi uczestnikami. Pracownicy mogą organizować zgodnie z potrzebami klientów wideokonferencje, telekonferencje i czaty.

Kontakt mailowy i mobilny do naszej kadry jest dostępny tutaj: http://pracodawcy.info.pl/kontakt.html

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób  i instytucji współpracujących z naszą organizacją, aby wszelka korespondencja była skanowana i wysyłana pocztą elektroniczną na adres biuro@pracodawcy.info.pl ( w przypadku uznania korespondencji za wrażliwą, prosimy jej o odpowiednie zabezpieczenie hasłem, przy czym hasło powinno być przesłane innym kanałem komunikacji, np. SMS pod numerem telefonu 601 773 145).

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia