Enea Bydgoszcz Triathlon 2018

Pracodawcy Pomorza i Kujaw są partnerem wydarzenia Enea Bydgoszcz Triathlon 2018, które odbędzie się 07-08.07.2018r. Tysiące zawodników zmierzą się tu z pływaniem, jazdą na rowerze i bieganiem w samym centrum Bydgoszczy! Ruszyła już rekrutacja zainteresowanych. Aby wystartować w zawodach, należy jak najszybciej dokonać rejestracji! Oprócz rywalizacji indywidualnej, organizatorzy przygotowali także rywalizację sztafet i drużyn, Quadrathlon oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Prawników i Lekarzy.

Zapraszamy zespół reprezentujący Państwa firmę do udziału w rywalizacji Sztafet Firmowych pod patronatem Pracodawców Pomorza i Kujaw. Sztafeta to zespół składający się z trzech osób, z których każda startuje w jednej z konkurencji triathlonu. Aby sztafeta była klasyfikowana w tej kategorii, osoba/podmiot ją zgłaszający musi mieć siedzibę lub funkcjonujący oddział na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym chęć uczestniczenia w tej kategorii. Wspólnie z organizatorami zachęcamy do walki o tytuł najlepszej Sztafety Firmowej na dystansie 1/2  , 1/4 lub 1/8.
Zachęcamy do startu w zawodach pod nazwą firmy wraz z pracownikami czy kontrahentami biznesowymi. Poza rywalizacją sportową i świetną zabawą, udział w Enea Bydgoszcz Triathlon jest też świetną okazją do promocji firmy i zintegrowania zespołu!

 

Szczegółowe informacje o warunkach udziału  i rejestracji sztafet  można znaleźć bezpośrednio na stronie www.BydgoszczTriathlon.pl.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia
FacebookTab