Debata o branży IT i telekomunikacyjnej

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają na debatę: "„Branża IT i telekomunikacyjna  w gospodarce regionu kujawsko-pomorskiego – najlepsze rozwiązania  dla przedsiębiorców”. W debacie branżowej wezmą udział przedsiębiorcy, naukowcy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu. Spotkanie odbędzie się 29 września 2014 r. o godz. 12:00 w Hotelu „Pod Orłem”, przy ul. Gdańskiej 14 w Bydgoszczy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 26.09.2014r.:szarogroder@pracodawcy.info.pl, tel. kom.: 887 788 988.
W debacie wezmą udział przedsiębiorcy, naukowcy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu. Wymiana poglądów ma na celu wzrost udziału regionalnych przedsiębiorców w dialogu społecznym. Dzięki branżowej dyskusji poznamy oczekiwania biznesowe i trendy w rozwoju branż IT i telekomunikacji. Pozwoli to na wypracowanie stanowiska, które będzie przedstawione w instytucjach dialogu społecznego, a także zaprezentowane dla zainteresowanych w internecie.
Debata rozpocznie cykl spotkań branżowych dla przedsiębiorców z wybranych sektorów, istotnych dla rozwoju regionu. Ich celem jest omówienie aktualnego stanu branży i dyskusja na temat możliwości rozwoju. Informacje wynikające ze spotkań mają posłużyć naszym pracom w zespołach eksperckich, komitecie monitorującym, komisji dialogu społecznego. Z każdego spotkania powstanie krótki raport przygotowany przez eksperta - naukowca.

Program spotkań (moderator Maciej Grześkowiak):

  1. Przywitanie gości.
  2. Prezentacja potencjału gospodarczego, innowacyjnego oraz trendów w rozwoju branży w regionie (ekspert, pierwsza debata: dr Tomasz Marciniak, UTP)
  3. Branża z punktu widzenia reprezentanta przedsiębiorców (Tomasz Kruszewski, T-Komp).
  4. Dyskusja moderowana z udziałem panelu eksperckiego i przybyłych gości.
    5. Lunch

 

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia