Branża elektroniczna w gospodarce regionu kujawsko-pomorskiego – debata

Pracodawcy Pomorza i Kujaw kontynuują cykl debat branżowych w ramach realizacji projektu "Dialog pracodawców Pomorza i Kujaw". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat "Branża elektroniczna w gospodarce regionu kujawsko-pomorskiego – najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorców". W debacie branżowej wezmą udział przedsiębiorcy, naukowcy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu. Wymiana poglądów ma na celu wzrost udziału regionalnych przedsiębiorców w dialogu społecznym. Dzięki branżowej dyskusji poznamy oczekiwania biznesowe i trendy w rozwoju branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Pozwoli to na wypracowanie stanowiska, które będzie przedstawione w instytucjach dialogu społecznego, a także zaprezentowane dla zainteresowanych w internecie.
W programie spotkania:
- przedstawienie przez eksperta potencjału gospodarczego, innowacyjnego oraz trendów rozwoju branży
- wskazanie przez przedsiębiorcę sytuacji branży w regionie
- dyskusja moderowana z udziałem przedsiębiorców
Debata jest 5. z cyklu sześciu debat realizowanych przez Pracodawców Pomorza i Kujaw o wiodących branżach gospodarki regionu.
W każdej z debat sytuację w branży, trendy przedstawiamy od strony naukowej i od strony przedsiębiorców. Tym razem środowisko naukowe jako ekspert reprezentować będzie dr hab. inż. Sławomir Cieślik, dyrektor Instytutu Inżynierii Elektrycznej Uniwersytetu Technologiczno-Przemysłowego w Bydgoszczy. Przedsiębiorców - Janusz Nowastowski właściciel Elnowa i dyrektor Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki.
Po prezentacji ekspertów, przechodzimy do dyskusji. Całość trwa dwie godziny. Zapraszamy wówczas uczestników na lunch w stylowej restauracji Hotelu "Pod Orłem", gdzie przenoszą się rozmowy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa do 23.10.2014r.
lopatto@pracodawcy.info.pl, tel.kom.: 887 788 688;
Termin i miejsce:
   27 października 2014 r.
  12:00, poniedziałek
   Hotel „Pod Orłem”
   ul. Gdańska 14, Bydgoszcz


Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia