Boost with Facebook - Grudziądz, 21.01.2020 r.

Jako partner programu Boost with Facebook organizowanego przez Facebook informujemy, że kolejne i jednocześnie ostatnie szkolenie w naszym regionie odbędzie się 21 stycznia 2020 roku w Grudziądzu (Marina, ul. Portowa 8). Boost with Facebook to cykl bezpłatnych szkoleń dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom. Na spotkaniu dowiecie się Państwo m.in. jak znaleźć nowych klientów z pomocą narzędzi, które oferuje Facebook i Instagram oraz jak używać własnego telefonu, żeby tworzyć atrakcyjne materiały marketingowe.
AGENDA SPOTKANIA:
09:30-10:00 Rejestracja.
10:00-10:10 Powitanie i wprowadzenie do szkolenia.
10:10-10:40 Poznaj narzędzia Facebooka, które najlepiej odpowiadają na potrzeby Twojej firmy.
Strona Twojej firmy na Facebooku ułatwia Ci dotarcie do klientów. Pomożemy Ci zrozumieć jak w najlepszy dla Twojej firmy sposób korzystać z darmowych narzędzi. Dowiedz się jak używać opcji personalizacji, Messengera, zamieścić ogłoszenie o pracę, stworzyć wydarzenie i grupę oraz jak rozruszać swój biznes.
10:40-11:10 Znajdź nowych klientów korzystając z Instagrama.
Zróbmy kolejny krok w kierunku rozwinięcia Twojej firmy na Instagramie! Dowiedz się jak korzystać z reklam na Instagramie, aby zwiększyć zasięg, znaleźć nowych klientów i przełożyć je na sprzedaż produktów bądź usług. Uwaga: Wymagane jest posiadanie konta na Instagramie. Zalecane jest także, aby uczestnik miał już pewne doświadczenie w korzystaniu z Instagrama bądź ukończył wcześniej sesję „Opowiedz historię swojej firmy na Instagramie" podczas szkolenia „Boost with Facebook".
11:10-11:20 Przerwa na kawę.
11:20-11:50 Pobudź swoją kreatywność marketingową przy użyciu narzędzi dostępnych na Twoim telefonie komórkowym.
Dowiedz się jak planować i tworzyć treść przy użyciu telefonu komórkowego. Doświadczenie w wykorzystaniu z reklam na Facebooku nie jest wymagane.
11:50-12:00 Zakończenie szkolenia.

Rejestracja: https://bwfpolandgrudziadz.splashthat.com/
Więcej informacji o programie Boost with Facebook: https://pl-pl.facebook.com/boost

Szczegółowych informacji o szkoleniu udzielają:
Tomasz Banasiak – tomasz.banasiak@hkstrategies.com
Agnieszka Szczurek – agnieszka.szczurek@hkstrategies.com

Zachęcamy do udziału!

PPIK

ZAPROSZENIE

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia
FacebookTab