Bezpłatne spotkanie z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy

„Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców we współpracy z Kujawsko-Pomorską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorców z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.

 

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane wyniki działalności IAS w Bydgoszczy za 2017 r. oraz zostaną omówione zagadnienia dotyczące zmian w podatku dochodowym w  2018 r., zmian w podatku VAT na 2018 r. oraz zagadnienia związane z Jednolitym Plikiem Kontrolnym.

 

Zapraszamy do udziału w seminarium, które odbędzie się w dniu 01.02.2018 r. o godz. 10:00 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy przy ul. Piotrowskiego 11. Spotkanie poprowadzą eksperci Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłaszanie udziału maksymalnie jednej osoby z firmy. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszenia.

Pierwszeństwo zgłoszeń posiadają członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw.

Osoby spoza organizacji proszone są o przesłania formularza zgłoszeniowego, jednak informacje o zakwalifikowaniu się do wzięcia udziału w spotkaniu otrzymają po zakończeniu rekrutacji. 

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 26.01.2018 r. poprzez wysłanie skanu formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres: szkolenia@pracodawcy.info.pl

 

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM Z PRZEDSTAWICIELAMI IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BYDGOSZCZY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 01.02.2018

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia
FacebookTab