Bezpłatne seminarium: PPK W PRAKTYCE - ZASADY, WDROŻENIE, OBSŁUGA - 15.01.2020 r.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw oraz Partner Merytoryczny – PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA zapraszają do udziału w bezpłatnym seminarium: “PPK W PRAKTYCE – ZASADY, WDROŻENIE, OBSŁUGA”.

Prelegenci: 
Katarzyna Chmielak - Dyrektor Departamentu Rozwoju Pracowniczych Planów Kapitałowych, PFR TFI. 
Jarosław Froncz - Dyrektor ds. Relacji z Klientami PPK, Departament Operacji i Rozwoju Pracowniczych Planów Kapitałowych, PFR TFI.

W programie:
1. Dlaczego PPK jest potrzebne? Jak będą wyglądały przyszłe emerytury bez i z PPK (dane demograficzne, sytuacja w Polsce i w Europie).
2. Ile można zyskać z PPK? Kalkulator dla pracodawców i pracowników, przykładowe zestawienie wpływu wpłat do PPK na wynagrodzenie netto pracownika.
3. Zasady działania PPK – zadania i obowiązki (pracodawca, pracownik, instytucja finansowa), inwestowanie środków w ramach PPK.
4. Jak przygotować się do PPK od strony pracodawcy? Jaki jest harmonogram wdrożenia?
5. Oferta PFR TFI.
6. Wsparcie w zakresie obsługi PPK i realizowania obowiązków po stronie pracodawcy.
7. Warsztaty na temat oczekiwań firm od instytucji finansowej – sesja pytań i odpowiedzi.

Seminarium odbędzie się 15 stycznia 2020 r. o godz. 09:45 (rejestracja) w Arkada Business Park (sala Panorama, 9 piętro) w Bydgoszczy, przy ul. Fordońskiej 2.
O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszenia.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 09.01.2020 r. poprzez wysłanie skanu formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres: szkolenia@pracodawcy.info.pl

Seminarium jest dedykowane firmom członkowskim zatrudniającym od 50 do 250 osób. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – przyjmujemy zgłoszenia maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY_PPK_15.01.2020
ZAPROSZENIE NA SEMINIARUM_PPK_15.02.2020

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia