Bezpłatne seminarium - "Lean Office - metoda usprawniania pracy biurowej"

Pracodawcy Pomorza i Kujaw we współpracy z Firmą Pramar zapraszają przedsiębiorców na bezpłatne seminarium dotyczące usprawniania pracy biurowej metodą Lean Office. Lean Office to eliminacja marnotrawstwa w pracy biurowej, tzw. odchudzanie w biurze i usługach. Seminarium odbędzie się w dniu 22.03.2018 r. - rozpoczęcie o godzinie 09:00, Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2.

Seminarium poprowadzi:
Adrian Pawłowski - Dyrektor ds. rozwoju i szkoleń w firmie Pramar. Szkoleniowiec z 11-letnim stażem, specjalizujący się w wielu obszarach m.in. w zagadnieniach dotyczących: Zarządzania Zasobami Ludzkimi, controllingu, asertywności, zarządzania czasem, negocjacji handlowych, wizerunku firmy, savoir-vivre oraz wielu innych. Ukończył studia o specjalności „Skuteczny Manager”, posiada 16-letnie doświadczenie w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi na stanowiskach Kierowniczych i Dyrektorskich, wcześniej również pracownik naukowy na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.
W programie:
• Krótka historia podejścia Lean,
• Mapowanie strumienia wartości w procesach biurowych,
• Najważniejsze narzędzia podejścia Lean Office,
• Odpowiednia organizacja środowiska pracy,
• Rozwiązywanie problemów,
• Wskaźniki Lean Office,
• Zarządzanie pracownikami w podejściu Lean Office.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie w ramach formularza na adres: szkolenia@pracodawcy.info.pl do dnia 16.03.2018 r.
Pierwszeństwo uczestnictwa mają przedstawiciele firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw. O zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem zapraszamy do bieżącej rejestracji. 

 

AGENDA SEMINARIUM
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia