Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Świętokrzyska 6
Teresin
Hotelarstwo

Hotel Słoneczny Młyn to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy. Obiekt jest adaptacją XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku z elementami secesyjnymi i Art Deco.

Poszczególne piętra hotelu oddają klimat czterech pór roku: wiosny, lata, jesieni i zimy. Obiekt jest otoczony malowniczym ogrodem z możliwością zejścia nad samą rzekę. Jest to miejsce przyjazne zarówno turystom, biznesmenom jak i mieszkańcom Bydgoszczy.

Hotel oferuje usługi hotelowe, gastronomiczne oraz organizację imprez, szkoleń, spotkań, bali i bankietów. Do dyspozycji Gości oddanych jest 96 przytulnych, komfortowo wyposażonych pokoi: 3 pokoje 1-osobowe, 84 pokoje 2-osobowe, 4 pokoje typu Junior Suite, 4 pokoje typu Superior Apartament 2-poziomowy, w tym 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje są klimatyzowane z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, wyposażone w sejfy i minibary. W łazienkach znajdują się nowoczesne kabiny prysznicowe.

Organizacja imprez, szkoleń, spotkań , bali i bankietów odbywa się w specjalnie przygotowanej Strefie Biznesu.

Piętro biznesowe to miejsce stworzone z myślą o organizacji szkoleń, konferencji, wykładów. Hotel oferuje 5 sal bankietowo-konferencyjnych mieszczących łącznie do 300 osób. Każda z sal jest klimatyzowana, z możliwością zaciemniania i pełnym wyposażeniem konferencyjnym Mini bufety, przerwy kawowe czy lunche przygotowywane są w klimatycznym foyer.

Uzupełnieniem oferty jest Stefa Spa. To luksusowe centrum wypoczynku, w którym hotel zadba o Państwa dobre samopoczucie, urodę i zdrowie. Wolny czas spędzić można relaksując się w saunie, wypoczywając na Słonecznej Łące lub pod Gwieździstym Niebem. Innowacyjna aparatura i urządzenia Spa z pewnością zachwycą Gości swoją najnowocześniejszą technologią. W salonie kosmetycznym zaś, hotel proponuje bogatą ofertę ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała z wykorzystaniem selektywnych francuskich i włoskich kosmetyków oraz szeroką gamę masaży.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia