GALERIA ZDJĘĆ - spotkanie integracyjno-szkoleniowe Pracodawców Pomorza i Kujaw 28-29.09.2018

Spotkanie integracyjno-szkoleniowe Pracodawców Pomorza i Kujaw pozostało już tylko wspomnieniem. Długo jednak będziemy pamiętali te wspólnie spędzone dni, które upłynęły na wspaniałej zabawie i rozmowach, nie tylko biznesowych!
Tym razem spotkaliśmy się w urokliwym miejscu, jakim jest Hanza Pałac Welness & SPA w Rulewie koło Warlubia. Popołudnie spędziliśmy bardzo aktywnie. Zostaliśmy podzieleni na drużyny i z mapą w dłoniach wyruszyliśmy w poszukiwaniu zadań do wykonania i punktów do zdobycia. Trzeba było wykazać się orientacją w terenie i sprawnością fizyczną. Śmiechu było co niemiara, kiedy tylko odnajdywaliśmy miejsce z zadaniem specjalnym! W finale została nagrodzona drużyna, która zdobyła największą ilość punktów. 
Po krótkim odpoczynku spotkaliśmy się na uroczystej kolacji, którą poprzedziło szkolenie - dowiedzieliśmny się jak transformacja miejsca pracy może wpływać na przewagę konkurencyjną. Po kolacji rozpoczęliśmy zabawę taneczną i rozmowy, które trwały do białego rana. Dziękujemy wszystkim za obecność i dobry humor!
Dziękujemy sponsorom: Mikomax Smart Office i Galeria Whisky

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia