Debata "Branża IT i telekomunikacyjna w gospodarce regionu kujawsko-pomorskiego – najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorców”

29 września 2014 roku w "Hotelu Pod Orłem" w Bydgoszczy Pracodawcy Pomorza i Kujaw rozpoczęli cykl 6 debat branżowych w ramach realizacji projektu "Dialog pracodawców Pomorza i Kujaw".
Pierwsze spotkanie: "Branża IT i telekomunikacyjna w gospodarce regionu kujawsko-pomorskiego – najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorców” spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników. Potencjał gospodarczy, innowacyjny oraz trendy rozwoju branży przedstawił dr Tomasz Marciniak z UTP. Właściciel T Komp Tomasz Kruszewski wskazał sytuację branży w regionie. Dyskusję moderował Maciej Grześkowiak z PESA Bydgoszcz SA. W toku debaty przedsiębiorców (m.in. Alcatel-Lucent, Uni-Doc, Macrologic, Belma Accessories Systems), przedstawicieli organizacji wsparcia biznesu (m.in. TARR) powstało wiele ciekawych wniosków i pomysłów. Szerzej opiszemy je w podsumowaniu wszystkich debat, na które serdecznie zapraszamy. Kalendarium:
9 października - branża narzędziowa i przetwórstwo tworzyw sztucznych (Hotel Pod Orłem, Bydgoszcz)
16 października - branża medyczna i uzdrowiskowa (Business Link Toruń, ul. Łokietka 5)
21 października - przetwórstwo rolne i spożywcze (Hotel Pod Orłem, Bydgoszcz)
27 października - branża elektryczna (Hotel Pod Orłem, Bydgoszcz)
30 października - branża elektromaszynowa (Hotel Pod Orłem, Bydgoszcz)
Wypracowane stanowiska, będą przedstawione w instytucjach dialogu społecznego.

Logotypy

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia