Biuro Innowacji Gospodarczych Michał Majcherek
Bernardyńska 6-8 (siedziba: Wyzwolenia 2, 86-070 Wałdowo Królewskie)
Bydgoszcz
Doradztwo i konsulting

Firmę prowadzi zespół kreatywnych i doświadczonych doradców ds. innowacji wspierających przedsiębiorców, naukowców i wynalazców we wdrażaniu nowych projektów - gospodarczych, społecznych i ekologicznych.

Recepta na sukces: łączenie ludzi pomysłowych (wynalazców, innowatorów) i ludzi odważnych (przedsiębiorców, inwestorów), dodanie know-how w zakresie zakładania start-up"ów, pozyskiwania funduszy europejskich i ekonomiczno-prawnych aspektów transferu technologii.

W skład zespołu wchodzą doradcy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem menedżerskim w małych i średnich firmach, dużych korporacjach, jednostkach budżetowych i organizacjach pozarządowych.

Firma zrealizowała wiele projektów z zakresu doradztwa strategicznego, poprawy zyskowności, pozyskania finansowania. Miarą powodzenia jest wymierny rezultat finansowy po stronie Klientów. Wynagrodzenie uzależnione w większości od osiągniętych efektów pozwala firmie oraz Klientom koncentrować się jedynie na rzeczach kluczowych dla powodzenia przedsięwzięcia.

Część zaangażowania stanowi doradztwo pro-bono dla firm rozpoczynających działalność.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia