Agencja Reklamowa START Remigiusz Wytkowski
Glinki 62A
Bydgoszcz
Public relations komunikacja i reklama

Spółka przystąpiła wcześniej do członkostwa, tj. w 2018r. jako Agencja Reklamowa START Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Agencja Reklamowa organizuje m.in.: kampanie reklamowe, zarówno dla małych firm, jak i dla międzynarodowych koncernów o zasięgu krajowym, regionalnym i lokalnym. Działa na zlecenie agencji kreatywnych i domów mediowych, zapewniając pomoc w przeprowadzeniu całości kampanii lub wybranego przez nie zakresu. Firma projektuje i buduje dedykowane sieci nośników reklamowych, a także administruje nimi zapewniając montaż, serwis, utrzymanie, demontaż i utylizację. Oprócz tego zajmuje się brandingiem, kreując i odświeżając wizerunek firm, poprzez kampanie reklamowe, animacje, poligrafię oraz pozostałe dziedziny nowoczesnego marketingu. Tworzy najwyższej jakości projekty i opracowania graficzne obejmujące różne formy prezentacji.
Agencja Reklamowa START projektuje także różnorodne systemy komunikacji wizualnej w przestrzeni miejskiej, ponadto wykonuje autorskie nośniki reklamowe, reklamę wewnętrzną, elementy wyposażenia wnętrz i przedmioty użytkowe.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia